پلمپ دو سالن پذیرایی و باشگاه بدنسازی در پاکدشت

خبر تاریخ خبر: 1400/01/22

به گفته رئیس اتاق اصناف پاکدشت : به علت رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی و دستورالعمل های ستاد ملی کرونا پلمپ و از ادامه فعالیت های آن جلوگیری شد.

نوروزی رئیس اتاق اصناف گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و قرمز شدن شهرستان پاکدشت ستاد مبارزه با کرونا ملزم به رعایت دستورالعمل‌های ابلاغی بوده و اتاق اصناف نیز بر نحوه فعالیت صنوف مختلف نظارت کامل خواهد داشت.

وی اظهار داشت: تعطیلی صنوف غیرضروری در شرایط قرمز کرونایی تا رسیدن به شرایط زرد و آبی ادامه خواهد داشت و در صورت بی توجهی به دستور العمل ستاد کرونا و فعالیت غیر قانونی، با آنها برخورد قانونی خواهد شد.
نوروزی در خصوص اجرای گشت‌های مشترک بازرسان واحد نظارت اصناف، کارشناسان بهداشت محیط و پلیس امنیت گفت: در راستای نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی به منظور مدیریت بیماری کویید ۱۹ دستورالعمل های لازم به کلیه صنوف شهرستان ارائه شده و بدون کوچکترین اغماض با متخلفان برخورد می‌شود.

وی با اشاره به تعطیلی همه مشاغل به جز فعالیت گروه یک، افزود: در پی بازدید و نظارت از تالار و رستوران‌های سطح شهرستان، ۲ تالار و یک باشگاه ورزشی بدلیل رعایت نکردن دستورات ستاد مقابله با کرونا مبنی بر تعطیلی واحد صنفی، پلمب شدند.
 

اطلاعات

نویسنده : پریسا آذری

منبع : خبرگزاری ایرنا

تبلیغات

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.