اننخابات ششمین دوره 53روستای بخش مرکزی جواد اباد ورامین بر گذار می شود

خبر تاریخ خبر: 1400/01/18

حسین کاغذلو با اشاره بر این دوره از انتخابات بیان کرد:انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی در ۵۳ روستای بخش مرکزی و جوادآباد ورامین برگزار می‌شود.

حسین کاغذلو در جلسه روز گدشته بیان کرد:انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی در ۵۳ روستای شهرستان وارمین برگزار می‌شود که از این تعداد، ۱۵ روستا در بخش مرکزی و ۳۸ روستا در بخش جوادآباد واقع شده است.

همچنین افزود:  روند ثبت نام از داوطلبان شرکت در انتخابات شورای اسلامی از روز ۱۶ اسفند در بخشداری‌های مرکزی و جوادآباد آغاز می شود و داوطلبان به سه روش استفاده از نرم افزار موبایلی یا دستکتاپی، مراجعه به پیشخوان‌های دولت و نیز مراجعه به محل بخشداری می‌توانند ثبت نام خود را انجام دهند.
 کاغذلو افزود: دهیاران موظفند فارغ از وابستگی‌های شخصی  به فرد و یا افراد مختلف، زمینه حضور روستائیان را در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری، ششمین دوره شورای اسلامی و میان دوره‌ای مجلس خبرگان رهبر را فراهم کنند چرا که این امر، بیش از گذشته، عزت و اقتدار را نصیب ایران اسلامی می‌کند.

وی گفت: بر اساس فرامین رهبر معظم انقلاب، رای مردم در پیش ما امانت و حق الناس است و باید با تمام توان از این امانت نگهداری کنیم.

ثبت نام از داوطلبان عضویت در انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی روستا و تیره‌های عشایری از ساعت هشت صبح روز دوشنبه ۱۶ فروردین آغاز می شود و تا ساعت ۱۸ روز یکشنبه مورخ۲۲ فروردین (به مدت ۷ روز) ادامه خواهد یافت.

همچنین انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا روز جمعه ۲۸ خرداد ماه امسال برگزار می‌شود.

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.