اعضای هیأت اجرایی انتخابات ۱۴۰۰ در قرچک انتخاب شدند

خبر تاریخ خبر: 1399/12/25

..

در روز گذشته در پی جلسه ای در شهرستان قرچک معتمدین اعضای اصلی و علی البدل هیأت اجرایی انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری، ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و دومین میان دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در این شهرستان انتخاب شدند.

اسماعیل اسلامی، فرهاد فراهانی، محمد فیضی، طاهره ستاریان، مصطفی نصیرپور، مهدی خلیلی‌فر، فاطمه امینی، سید علیرضا گنجه و آزمان کادری به عنوان اعضای اصلی هیات اجرایی انتخابات ۱۴۰۰ و اردشیر بهرامی، حجت الاسلام اکبر صفدری، محمود برزگر، حجت الاسلام مصطفی دین‌پرور و هادی محمدی نیز به عنوان اعضای علی البدل از سوی معتمدین انتخاب شدند.

فرماندار قرچک در این جلسه اظهار داشت: گفتمان نظام مقدس جمهوری اسلامی مبتنی بر آرای ملت است و همه افراد از مردم تا مسوولان برای برگزاری انتخابات با شکوه در سال آینده باید سهم خود را انجام دهند.

بهمن خطیبی افزود: انتخابات، نماد مردم سالاری دینی است و آراء مردم، حق‌الناسی است که همه دست اندرکاران برگزاری انتخابات موظفند از آن مراقبت و محافظت کنند.

وی اظهار داشت: عمل به قانون، مهمترین اصل در برگزاری انتخابات است و از تمامی عوامل اجرایی درخواست می‌شود تا در جریان این رویداد مهم، به مُر قانون عمل کنند.

فرماندار و رئیس هیأت اجرایی انتخابات ۱۴۰۰ در قرچک گفت: اخلاق‌مداری و رعایت اصل بی‌طرفی از مهمترین وظایف کلیه دست‌اندرکاران امر انتخابات است که باید مورد توجه قرار گیرد.

وی تصریح کرد: در شرایط حساسی که دنیا نظاره‌گر تصمیم و عملکرد ملت ایران است و همه در انتظار این هستند که ملت همیشه حماسه ساز ما در رویداد ۲۸ خردادماه چگونه عمل خواهند کرد، همه موظفند تا با حضور مقتدرانه خود در این رویداد مهم سیاسی، از عزت و اقتدار ایران اسلامی حراست کنند.

انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا روز ۲۸ خرداد سال آینده برگزار می‌شود.

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.