فراخوان دریافت اسناد 15 خرداد 1342 ورامین اعلام شد

خبر تاریخ خبر: 1396/09/18

شهرستانهای تهران - خبرگزاری مهر: دبیرخانه دائمی برگزاری مراسم 15 خرداد شهرستان ورامین، برای دریافت اسناد این یوم الله فراخوان داد. دبیر ستاد برگزاری مراسم 15 خرداد در گفتگو با خبرنگار مهر در ورامین، گفت: تا کنون جلساتی به منظور پیگیری مصوبات این فراخوان برگزار شده است.

 

دبیر ستاد برگزاری مراسم 15 خرداد در گفتگو با خبرنگار مهر در ورامین، گفت: تا کنون جلساتی به منظور پیگیری مصوبات این فراخوان برگزار شده است.

حجت الاسلام سید محسن محمودی افزود: پوستر همایش ملی 15 خرداد، توسط دانشگاه آزاد اسلامی و دانشگاه علمی کاربردی منتشر شده و از طریق وب سایت 15khordad-varamin.com نیز قابل دسترسی است.

وی بیان کرد: فراخوان آرم و نقش بنر 15 خرداد نیز به زودی توسط معاونت فرهنگی، اجتماعی شهرداری اعلام خواهد شد.

این مسئول، پیگیری برگزاری کنگره شعر 15 خرداد توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و مسابقه وبلاگ نویسی توسط آموزشگاه سماء و دانشگاه آزاد اسلامی را از دیگر اقدامات عنوان کرد.

وی افزود: فرخوان جمع آوری اسناد و آثار 15 خرداد به منظور استفاده محققان و پژوهشگران بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس اعلام شده است.

محمودی ادامه داد: با توجه به لزوم حفظ میراث ارزشمند 15 خرداد، از تمام کسانی که اسناد و آثاری از این حماسه همیشه جاوید در اختیار دارند، درخواست می شود آنها را در اختیار بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس قرار دهند تا در تاریخ شهرستان ثبت شود.

وی برگزاری مسابقه مقاله نویسی، روزنامه دیواری و ساخت سرود ویژه 15 خرداد توسط آموزش و پرورش را از دیگر برنامه ها ذکر کرد.

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.