اولین نشست دبیرخانه دائمی ۱۵ خرداد ورامین برپا شد

خبر تاریخ خبر: 1396/09/18

ورامین – خبرگزاری مهر: اولین نشست ستاد برگزاری مراسم ارتحال ملکوتی حضرت امام(ره) و فرارسیدن حماسه ۱۵ خرداد برپا شد. به گزارش خبرنگار مهر، اولین نشست ستاد برگزاری مراسم ارتحال ملکوتی حضرت امام(ره) و فرارسیدن نیم قرن حماسه ۱۵ خرداد صبح یکشنبه در بیت آیت الله سید مرتضی محمودی گلپایگانی امام جمعه و نماینده ولی فقیه در شهرستان ورامین برگزار شد. در این جلسه امام جمعه ورامین طی سخنانی خواستار توجه جدی به بزرگداشت حضرت امام(ره) و ۱۵ خرداد به عنوان ارزشمندترین سرمایه های انقلاب شدند.

 

دبیر دبیرخانه دائمی ۱۵ خرداد ورامین نیز با اشاره به مصوبات ستاد ۱۵ خرداد در سالهای گذشته گفت: بسیاری از مصوبات این ستاد عملی شده و می توان شاهد شکوه روز افزون مراسم ۱۵ خرداد در سطوح مختلف بود.

حجت الاسلام سید محسن محمودی افزود: برخی مصوبات نیز ابترمانده که جا دارد به دلیل اهمیت این مناسبت در تاریخ انقلاب و منطقه جهت اجرایی شدن آنها تلاش بیشتری صورت گیرد.

در این نشست مسئولان ادارات و نهادها به بیان دیدگاهها و نقطه نظرات خویش پرداختند و مقرر شد در زمینه های مطرح شده پیگیریهای لازم صورت گیرد و در جلسات بعدی جمع بندی برنامه ها انجام شود.

گفتنی است دبیرخانه ستاد ۱۵ خرداد از کلیه فرهیختگان و تشکلها درخواست کرده است پیشنهادات و برنامه های خود را جهت هرچه باشکوهتر برگزار کردن مراسم سالگرد امام(ره) و ۱۵ خرداد به این دبیرخانه واقع در شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ارائه دهند و یا به آدرس الکترونیک info@osveh.info و یا dabirkhane@15khordad-varamin.com ارسال کنند و یا با شماره تماس ۳۶۲۵۳۰۶۵ در میان بگذارند.

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.