تعرفه عوارض شهرداری ورامین برای اجرا در سال ۹۶ تصویب شد

خبر تاریخ خبر: 1396/09/18

رامین- شهردار ورامین گفت: تعرفه عوارض، بهای خدمات و سایر منابع درآمدی شهرداری ورامین برای اجرا در سال ۹۶ تصویب شد. علی حیدریان در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: تدوین عوارض محلی و بهای خدمات شهری یکی از مهم ترین سیاست گذاری ها در منابع درآمدی شهرداری ها محسوب می شود.

 

علی حیدریان در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: تدوین عوارض محلی و بهای خدمات شهری یکی از مهم ترین سیاست گذاری ها در منابع درآمدی شهرداری ها محسوب می شود.

وی افزود: تعرفه عوارض بهای خدمات و سایر منابع درآمدی توسط شهرداری ورامین به استناد ماده ۳۰ آیین نامه مالی و بند ۱۶ ماده ۷۱ قانون شوراهای اسلامی شهر و روستا به شورای اسلامی شهر ورامین ارائه شد.

وی اظهار داشت: این تعرفه در شورای اسلامی شهر ورامین بررسی و مورد تصویب قرار گرفت و از این پس برای سال ۹۶ در شهر ورامین لازم الاجرا است.

شهردار ورامین بیان کرد: برای تهیه و تدوین این دفترچه جلسات متعددی در سطوح کارشناسی و نیز با شهرداران مناطق و معاونین مختلف برگزار شده و تمام جوانب مورد نیاز  در این دفترچه لحاظ شده است.

حیدریان اضافه کرد: پس از تدوین تعرفه عوارض این لایحه چند ماه قبل برای بررسی و تصویب تقدیم شورای شهر شد و در این شورا نیز مورد بررسی های کارشناسان قرارگرفت و پس از اصلاح نواقص موجود و ایرادات وارد شده از سوی شورای اسلامی شهر ورامین به تصویب رسید.

وی ادامه داد: در صحن شورای شهر هم جلسات متعددی برای بررسی تعرفه عوارض تشکیل و در نهایت تعرفه عوارض، بهای خدمات و سایر منابع درآمدی شهرداری برای اجرا در سال ۹۶ تصویب شد.

وی اظهارداشت: شهروندان می توانند برای اطلاع از جزییات تعرفه سال ۹۶ به سایت شهرداری ورامین به نشانی http://www.e-varamin.ir/ مراجعه کنند.

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.