مسابقه ملی وبلاگ خرداد در ورامین برگزار می شود

خبر تاریخ خبر: 1396/09/17

ورامین – خبرگزاری مهر: رئیس دانشگاه علمی کاربردی مرکز ورامین گفت: این مرکز مانند سنوات گذشته به برگزاری مسابقه ملی وبلاگ خرداد با موضوع ۱۵ خرداد ورامین اقدام کرده است. به گزارش خبرگزاری مهر، مهدی کردبچه افزود: علاقه مندان از سراسر کشور می توانند آثار خود را به آدرس الکترونیک dabirkhane@15khordad-varamin.com ارسال کنند و برای شرکت در این مسابقه ارسال آدرس اینترنتی، نام و نام خانوادگی شرکت کننده و شماره تماس به آدرس پست الکترونیک فوق ضروری است.

 

ورامین – خبرگزاری مهر: رئیس دانشگاه علمی کاربردی مرکز ورامین گفت: این مرکز مانند سنوات گذشته به برگزاری مسابقه ملی وبلاگ خرداد با موضوع ۱۵ خرداد ورامین اقدام کرده است.

به گزارش خبرگزاری مهر، مهدی کردبچه افزود: علاقه مندان از سراسر کشور می توانند آثار خود را به آدرس الکترونیکdabirkhane@15khordad-varamin.com ارسال کنند و برای شرکت در این مسابقه ارسال آدرس اینترنتی، نام و نام خانوادگی شرکت کننده و شماره تماس به آدرس پست الکترونیک فوق ضروری است.

وی فرصت ارسال آثار را تا 26 اردیبهشت ماه اعلام کرد و افزود: بخش فناوری اطلاعات دانشگاه برای هرچه باشکوهتر برگزار شدن مسابقه و افزایش بار علمی وبلاگها نسبت به برگزاری کلاسهای مهارتی وبلاگ نویسی به صورت رایگان در نیمه اول اردیبهشت ماه اقدام کرده است.

واحدهای مسکن روستایی بهسازی شده استان تهران بیمه می شوند

معاون بازسازی مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان تهران گفت: واحد های مسکن روستایی بهسازی شده در این استان بیمه می شوند.

مرتضی معتمدی افزود: صاحبان واحدهای مسکن روستایی که وام بهسازی دریافت کرده اند، می توانند با مراجعه به ادارات بنیاد مسکن و پرداخت حق بیمه، منزل مسکونی خود را به مدت 10 سال بیمه کنند.

وی گفت: افرادی که وام بهسازی دریافت کرده و مسکن خود را مقاوم سازی کرده اند، می توانند با پرداخت مبلغ 35 هزار ومان، واحد خود را در برابر سوانح طبیعی و غیر طبیعی از جمله زلزله، سیل، طوفان و آتش سوزی بیمه کنند.

20 هزار تن آسفالت معابر باقرشهر اجرایی شد

اطلاعات

نویسنده : maryam bahari

منبع : خبرگزاری مهر

تبلیغات

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.