شهرک صنعتی ملاآقایی نیازمند حمایت است

خبر تاریخ خبر: 1399/10/13

به گفته امام جمعه ورامین حاج محسن محمودی که در روز گذشته از این مکان دیدن کردن: شهرک صنعتی ملاآقایی جوادآباد ورامین نیازمند توسعه و حمایت مسئولان است.

در روز گذشته با هماهنگی فرمانده بسیج جواد آباد امام جمعه موقت شهرستان ورامین از شهرک صنعتی ملاآقایی در بخش جواد آباد ورامین بازدید کردند

امام جمعه موقت شهرستان ورامین بیان کرد:ا اظهار تاسف از تعطیلی بسیاری از واحدهای تولیدی این شهرک گفت: با وجود تحریم های ظالمانه کشورهای استکباری تنها راه نجات کشور از مشکلات اقتصادی تکیه بر توان داخل و حمایت از تولید کنندگانی است که در خط مقدم مبارزه جنگ اقتصادی هستند.

او افزود:برای این که بتوانیم به نقطه مطلوب برسیم باید از هر وارداتی بی نیاز شویم.با تاکید مقام معظم رهبری بر حمایت از تولید کنندگان داخلی و برداشتن موانع آن، متاسفانه  هنوز در برخی از استان ها واردات وجود دارد.

ریاست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران به مشکلات شهرک صنعتی ملاآقایی بخش جواد آباد ورامین نیز اشاره کرد و اظهار داشت: واقعا جای تاسف است، زمانی شهرک صنعتی ملاآقایی جوادآباد ورامین دو واحد تولیدی بزرگ لبنیات داشت ولی اکنون شاهد تعطیلی شان هستیم، و کارخانه هایی هم که فعال هستند با حداقل ظرفیت به فعالیت می پردازند و در عمل می بینیم که این شهرک به حال خود رها شده است.
وی در پایان از مسئولین استانی و شهرستانی خواست با توجه به ظرفیت بالای دشت ورامین در بخش تولید، با نگاه ویژه به این منطقه تلاش کنند تا بار دیگر این شهرک صنعتی احیاء شده تا سبب اشتغال جوانان و رونق تولید در شهرستان ورامین گردد.

 

 

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.