ترخیص موتور سیکلت های توقیفی

خبر تاریخ خبر: 1399/10/10

ارائه تسهیلات برای ترخیص موتور سیکلت های رسوبی از 17 ابان تا 18 دی ماه

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی اعلام کرد: برای جلوگیری از انباشته شدن موتور سیکلت ها در پارکینگ ها تسهیلاتی را برای ترخیص موتور سیکلت های رسوبی پیش بینی شده است که ارائه این تسهیلات از 17 آبان تا 18 دی ماه ادامه دارد.

این مقام با بیان اینکه موتور سیکلت های رسوبی شامل موتور سیکلت هایی میشود که از سال 90 تا پایان سال 98 توقیف شده اند و همچنان در پارکینگ قرار دارند گفت: 

مالکان این موتور سیکلت ها برای ترخیص این موتور سیکلت ها باید دفاتر پلیس +10 مراجعه کنند و مدارک خواسته شده را برای ترخیص ارائه دهند.

سرهنگ کهزادی گفت: همزمان با اجرای این طرح , جریمه دیرکرد موتورسیکلت های توقیفی رسوبی بخشیده شده و مالکان موتور سیکلت تنها باید اصل جریمه را پرداخت کنند.

همچنین با اقداماتی که صورت گرفته مالکان موتور سیکلت میتوانند برای ترخیص موتور سیکلت ها از شیوه پرداخت اقساطی استفاده کنند به شرط آنکه تا قبل از یک سال کل مبلغ جریمه تسویه شود.

در آخر با اشاره به اینکه زمان اجرای این طرح محدود است بیان کرد: اگر طی این دو ماه صاحبان موتور سیکلت های رسوبی ترخیص نشوند این موتورها به منزله موتورهای بلاصاحب فروخته شده و طی 6 ماه مبلغ آن قابل عودت به مالک خواهد بود و پس از آن به نفع بیت المال هزینه خواهد شد.

 

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.