ابتلای 21 نفر از اعضای تیم والیبال شهرداری ورامین

خبر تاریخ خبر: 1399/07/14

سرپرست تیم والیبال شهرداری ورامین گفت :تست کرونای 21 نفر از بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم والیبال شهرداری ورامین مثبت اعلام شده است .

تست کرونای 21 نفر از اعضای تیم والیبال شهرداری ورامین مثبت اعلام شدجمال اردستانی روز دوشنبه در مصاحبه با خبرنگاران اعلام کرد : پیش از بازی روز گذشته تیم شهرداری ورامین و سپاهان از تمامی بازیکنان و کادرفنی تست کرونا گرفته شد و جواب ازمایش 21 نفر از آنها در روز جاری مثبت اعلام شد ، از این تعداد 13 نفر بازیکن و 8 نفر اعضای کادر فنی بودند .

وی اشاره کرد : که در بازی روز گذشته 5 نفر از بازیکنان به بیماری کوید 19 مبتلا شده بودند که در این بازی آنها را همراهی نکردند .

اردستانی در ادامه افزود : بر اساس قانون به دلیل بیماری 13 نفر از بازیکنان بازی روز چهارشنبه در مقابل سایپا لغو و تمرینات تا دو هفته اینده و طی زمان قرنطینه لفو میشود .

علیرضا زمانی سرپرست تیم فولاد سپاهان اصفهان پیرامون این موضوع گفت : قبل از بازی با شهرداری ورامبن به ما اطلاع دادند 5 نفر از اعضای این تیم به بیماری کوید 19 مبتلا شدند ، اما در حین بازی علائم این ویروس در اقایان اکبر ولایی و آرش تقوی کاملا مشهود بود .

وی ادامه داد : هر چند در جلسه قبل از بازی گفته شد که باید با هم صادق باشیم ولی حال عمومی بازیکنان شهرداری ورامین خوب نبود ، ماالان هم تست کرونا بگیریم مشخص نخواهد شد چون جواب آن دیر مشخص میشود ، به همین دلیل ما به کادر پزشکی خود گفتیم که تمامی بازیکنان و افراد اطراف آنها را تحت نظر بگیرند تا اگر مورد خاصی دیده شد با سرعت عمل بیشتری کارهای درمانی انجام شود .

وی در ادامه افزود : ما در بازی هفته هفتم در مقابل تیم شهرداری قزوین هستیم و فعلا در قزوین حضور داریم و با توجه به اینکه بازیکنان شهرداری ورامین ناقل بودند و امکان دارد به ما هم منتقل شده باشد ، ما تاکنون مورد مشکوکی از این مریضی در این تیم مشاهده نکردیم .

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.