تخریب و قلع و قمع 180 فقره ساخت و ساز غیرمجاز در دماوند

خبر تاریخ خبر: 1399/03/21

180فقره ساخت و ساز غیرمجاز با حکم قضایی در روستای های حاشیه شهرستان دماوند تخریب شد.

تخریب و قلع و قمع 180 فقره ساخت و ساز غیرمجاز در دماوند 
گروه استان ها – شرق استان تهران - در راستای حفظ کاربری اراضی کشاورزی و با حکم قضایی 180 فقره ساخت و ساز غیرمجاز در روستای های حاشیه شهرستان دماوند تخریب شد. 
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس سردار "کیومرث عزیزی" فرمانده انتظامی استان اظهار داشت: در راستای اجرای تبصره 2 ماده 10 با حضور دادستان شهرستان دماوند ، نیروی انتطامی و پرسنل امور اراضی جهاد کشاورزی و اداره امور منابع آب، احکام قضایی جداگانه تخریب ساخت و سازهای غیر مجاز در اراضی کشاورزی روستای جابان و حریم رودخانه آه سادات محله آبعلی به اجرا در آمد.
وی ادامه داد: با اجرای این احکام قضایی 180 فقره بنا و اسکلت با سطح آزاد سازی 20 هکتار در روستای جابان و 14 فقره بنا و چهار دیواری با سطح آزاد سازی 2ونیم هکتار در حوزه شهر آبعلی جمعاً به ارزش ریالی حدوداً 4 هزار و 400 میلیارد ریال تخریب و به چرخه تولید و کشاورزی بازگشت.
این مقام انتظامی افزود:اجرای این طرح ها که با حضور و نظارت مقتدرانه پلیس و با دستور دادستان دماوند و نماینده حوزه قضائی بخش رودهن صورت گرفته ادامه دار خواهد بود و محدود به زمان خاصی نمی باشد.
سردار عزیزی در پایان با بیان اینکه پلیس در برخورد با ساخت و سازهای غیر مجاز هیچ گونه چشم پوشی و اغماضی نخواهد داشت به جهت جلوگیری از ضرر و زیان خریداران این املاک از شهروندان تقاضا کرد : هنگام خرید املاک و اراضی جهت بهره برداری از طریق ادارات مرتبط و دیگر مراحل قانونی از کاربری آن مطلع و تحت هیچ شرایطی فریب افراد سودجو و فروشندگان املاک را نخورند
 🇮🇷فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.