کشف 270 کیلو گرم تریاک در عملیات مشترک پلیسی

خبر تاریخ خبر: 1399/03/19

کشف270 کیلو گرم تریاک در عملیات مشترک پلیسی در راه اصفهان کشف و توقیف شد .

کشف 270 کیلو تریاک

کشف 270 کیلو گرم تریاک در عملیات مشترک پلیسی 
گروه استان ها - شرق استان تهران - فرمانده انتظامی استان از دستگیری یک سوداگر مرگ در عملیات مشترک با پلیس استان اصفهان و کشف 270 کیلو گرم تریاک خبر داد. 
 
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "کیومرث عزیزی" اظهار داشت: در پی اقدامات اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بر روی عوامل حمل و نقل مواد مخدر مشخص شد، افرادی قصد انتقال مقادیر زیادی مواد مخدر با کامیون از جنوب کشور به استان اصفهان را دارند.
وی بیان کرد: بر این اساس، بلافاصله موضوع پس از تکمیل اقدامات اطلاعاتی به پلیس مبارزه با مواد مخدر  استان اصفهان اطلاع داده شد و ماموران این استان به صورت نامحسوس اقدامات مربوطه را انجام دادند و شروع به رصد خودروهای عبوری کردند.
فرمانده انتظامی شرق استان تهران در ادامه بیان داشت: با اقدامات پلیسی و تبادل اطلاعات دو استان، یک دستگاه کامیون با مراقبت های نامحسوس وکنترل محورهای ورودی توسط عوامل مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان اصفهان شناسایی و با رعایت کلیه جوانب و حقوق شهروندی طی یک اقدام سریع و به موقع خودرو مورد نظر توقیف شد.
وی  افزود: در بازرسی صورت گرفته از این خودرو 270 کیلوگرم تریاک که به طرز کاملا ماهرانه ای در کف قسمت کمپرسی با قرار دادن کفی کاذب جاسازی شده بود کشف و یک متهم نیز در این راستا دستگیر و پس از تشکیل پرونده به همراه مواد کشف شده تحویل مراجع قضائی شد.#

 فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران

کشف 270 کیلو تریاک

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.