کشف 12 هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده در قرچک

خبر تاریخ خبر: 1398/12/14

فرمانده نیروی انتظامی شرق استان تهران از کشف 12 هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده به ارزش 2 میلیارد تومان در شهرستان قرچک خبر داد .

کشف 12هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده در قرچک

روز چهارشنبه به نقل از مرکز اطلاع رسانی ستاد فرماندهی شرق استان تهران سردار کیومرث عزیزی با این خبر اظهار داشت :با توجه به شیوع کرونا و تقاضای زیاد مردم برای محلول ضدعفونی کننده و ماسک و دستکش برخی افراد سودجو شروع به احتکار و تولید غیرمجاز این مواد برای سوداگری میکنند . که پلیس به دنبال شناسایی و دستگیری این عده و برخورد با آنان است .

وی افزود : ماموران مبارزه با جرایم اقتصادی برای برخورد با اطلاع از فعالیت یک کارگاه غیر مجاز تولید مواد ضدعفونی کننده خیلی زود به بررسی این موضوع پرداختند وآن را در دستور کار خود قرار دادند.

سردار عزیزی در ادامه گفت : با هماهنگی مراجع قضایی مامورین نیروی انتظامی با کارشناسان اداره بهداشت به آنجا اعزام شدند  و تخلف این کارگاه در محل احراز شد .

در ادامه افزود : در این کارگاه افراد با دو دستگاه تانکر 10هزار لیتری با موادی شبیه الکل اقدام به تولید محلول ضدعفونی کننده تقلبی در شرایط غیر بهداشتی و با مارک های نامعتبر وارد بازار میکردند .

در این کارگاه غیرمجاز 12 هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده تقلبی و غیر بهداشتی ، به همراه صدها قوطی بسته بندی و 2 هزار کیلوگرم پودر شستشوی  ماشین ظرفشویی کشف شد .

عزیزی اقلام کشف شده را با ارزش بیش از 2 میلیارد تومان اعلام کرد .

در رابطه با این پرونده 3 نفر دستگیر و کارگاه را پلمپ کردند 

در این رابطه از مردم درخواست میشود که با مواجهه با این موارد مشکوک با 110 تماس بگیرید .

اطلاعات

نویسنده : پریسا آذری

منبع : خبرگزاری ایرنا

تبلیغات

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.