‌بارش برف و باران در بسیاری از جاده‌های کشور‌ از فردا

خبر تاریخ خبر: 1396/09/14

بارش برف و باران در محور‌های هراز، فیروزکوه و کندوان در تاریخ‌ ۱۶ و ۱۷ آذر و در جاده‌های استان‌ آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، گلستان، خراسان شمالی، همدان، کرمانشاه، ایلام، زنجان و گیلان در روز‌‌های ۱۵ و ۱۶ آذر پیش‌بینی می‌شود‌. بارش برف و باران در محور‌های هراز، فیروزکوه و کندوان در تاریخ‌ ۱۶ و ۱۷ آذر و در جاده‌های استان‌ آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، گلستان، خراسان شمالی، همدان، کرمانشاه، ایلام، زنجان و گیلان در روز‌‌های ۱۵ و ۱۶ آذر پیش‌بینی می‌شود‌.

 

به گزارش جهان نیوز، بر اساس‌ اطلاعات دوربین‌های نظارت تصویری و سامانه‌ هوشمند تردد شمار بر‌خط‌، ‌در حال حاضر غیر از محورهای مسدود و ممنوع ذکر شده در این گزارش، بقیه محورهای مواصلاتی کشور باز است و تردد در آنها به‌ روال عادی ‌جریان دارد.

کل تردد ثبت ‌شده در شب و روز گذشته، براساس ‌آخرین اطلاعات دریافتی از 2096 دستگاه تردد‌شمار فعال در محورهای برون‌ شهری، نسبت به روز قبل 2.7 درصد  افزایش نشان می‌دهد، در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها 17.3 درصد‌، اوج تردد بین ساعات‌ 17 الی  18 و کمترین تردد بین ساعات 3 الی 4 صبح صورت پذیرفت؛ هموطنان‌ با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعات مناسب‌تری را برای سفر انتخاب کنند.

در محور‌های هراز، فیروزکوه و کندوان در مورخ‌های 16 و 17 آذر‌‌ بارش باران و برف پیش‌بینی می‌شود.

در روز‌‌های 15 و 16 آذرماه، در محورهای مواصلاتی و ارتفاعات استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، گلستان، خراسان شمالی، همدان، کرمانشاه، ایلام، زنجان و گیلان ‌بارش باران و برف پیش‌بینی می‌شود‌؛ رانندگان برای تردد در محورهای کوهستانی‌ زنجیر چرخ همراه داشته باشند.

اطلاعات

نویسنده : maryam bahari

منبع : آموزش و پرورش ورامین

تبلیغات

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.