افتتاح مجهزترین مرکز معاینه فنی در شرق استان تهران با حضور استاندار تهران در ورامین

خبر تاریخ خبر: 1398/11/17

مجهز ترین و بزرگترین مرکز معاینه فنی در شرق استان تهران با حضور استاندار محترم تهران جناب آقای دکتر محسنی بند پی افتتاح گردید / افتتاح مرکز معاینه فنی پیمان در ورامین

افتتاح مجهز ترین مرکز معاینه فنی در شرق استان تهران با حضور استاندار محترم در ورامین

مرکز معاینه فنی پیمان در ورامین ظهر امروز با حضور استاندار محترم جناب اقای دکتر محسنی بند پی و مسئولین شهری ورامین افتتاح گردید . مرکز معاینه فنی پیمان که بزرگترین و مجهز ترین مرکز معاینه فنی مکانیزه در شرق استان تهران می باشد با حضور جناب محسنی بند پی استان دار ، حسین کاغذلو فرماندار ورامین ، حجت الاسلام والمسلمین محسن محمودی امام جمعه موقت ورامین ، سید رضا احمدی و سرکار خانم هداوند از اعضای شورای شهر ورامین ، شهردار محترم منطقه دو شهرداری ورامین و سایر مسئولین محترم شهری ورامین افتتاح شد . 

افتتاح مرکز معاینه فنی در ورامین

مرکز معاینه فنی پیمان ورامین

مرکز معاینه فنی مجهز پیمان واقع در گل تپه ورامین که مجهز ترین مرکز معاینه فنی در شرق تهران نیز می باشد ، از این پس آماده خدمت رسانی به شهروندان در منطقه می باشد . رانندگان محترم می توانند از این پس با مراجعه به این مرکز مجهز از صحت و سلامت اتومبیل خود اطمینان حاصل نموده و کارت معاینه فنی خود را دریافت نمایند و با خیال آسوده به مسافرت بروند و یا از خودرو استفاده نمایند . 

افتتاح مرکز معاینه فنی با حضور استاندار در ورامین

مرکز معاینه فنی ویژه تاکسی ها در ورامین

مرکز معاینه فنی پیمان در ورامین در جهت خدمت رسانی بهتر و ارزنده تر به رانندگان تاکسی در ورامین آماده ارائه خدمات معاینه فنی با شرایط خوب و با تخفیف ویژه به رانندگان محترم تاکسی در شهر های ورامین ، پیشوا و قرچک می باشد .

مرکز معاینه فنی ویژه تاکسی در ورامین

آدرس مرکز معاینه فنی پیمان در  ورامین ، پیشوا و قرچک

آدرس مرکز معاینه فنی پیمان در ورامین عبارت است از ورامین ، به سمت تهران بعد از بیمارستان شهدای  خرداد ورامین سمت راست خیابان امامزادگان مطهر و طاهر خیر اباد . شهروندان محتر می توانند همه روزه از ساعت .. الی ... با مراجعه به این مرکز مجهز در اسرع وقت کارت معاینه فنی خود را دریافت نمایند . 

آدرس مرکز معاینه فنی در ورامین ، قرچک و پیشوا

 

شماره تلفن مرکز معاینه فنی در ورامین ، قرچک و پیشوا و پاکدشت

شماره تلفن مرکز معاینه فنی در ورامین عبارست از 366666666 و ............... شهروندان محترم ورامین می توانند با با تماس گرفتن با مرکز معاینه فنی ورامین از ساعت کار و شرایط معاینه فنی مطلع شوند و اطلاعات مورد نیاز خود را در مورد مراکز معاینه فنی بدست بیاورند .

 

تلفن مرکز معاینه فنی در ورامین قرچک و پیشوا 

 

مرکز مجهز معاینه فنی در ورامین

متاسفانه در گذشته مردم شهرستان های ورامین ، قرچک و پیشوا شاهد صف های طولانی مراکز معاینه فنی بودند که با افتتاح این مرکز معاینه فنی مجهز با دو خط همزمان صدور معاینه فنی می توانند با سرعت بسیار بالا و بدون اتلاف وقت کارت معاینه فنی خود را دریافت نمایند . 

 

کارت معاینه فنی در ورامین

اطلاعات

نویسنده : rasool salari

منبع : ورامین نامه

تبلیغات

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.