۱۱ پروژه شهرداری قرچک در دهه فجر افتتاح می شود

خبر تاریخ خبر: 1398/11/05

تهران- ایرنا- شهردار قرچک از افتتاح ۱۱ پروژه عمرانی رفاهی، ورزشی و خدماتی توسط با اعتباری بالغ بر ۱۰۶ میلیارد و ۵۰۵ میلیون ریال در ایام الله دهه مبارک فجر خبر داد.

به گزارش ایرنا، «محسن خرمی شریف»امروز در جمع خبرنگاران گفت: شهرداری قرچک در مسیر خدمت رسانی به مردم ، ۱۱ طرح‌ عمرانی و رفاهی شامل سرای محله فردیس،جایگاه عرضه سوخت، سوله بحران منطقه 3، سه  زمین چمن مصنوعی، پارک بنفشه، مرکز مانیتورینگ و دوربین های ترافیک شهری، بوستان اقوام و پیست دوچرخه سواری، بهسازی پارک ۱۵ خرداد، پل سواره رو باقرآباد و پروژه انتقال آبهای سطحی ولی آباد به رودخانه لات آجی را به بهره برداری می رساند.

وی افزود: سرای محله فردیس در زمینی به مساحت ۵۲۳ مترمربع با زیربنای ۴۶۰ مترمربع در ۲ طبقه با اعتباری بالغ بر ۱۱ میلیارد و ۷۳۰ میلیون ریال افتتاح خواهد شد.

خرمی شریف گفت: همچنین در ایام الله دهه مبارک فجر، جایگاه عرضه سوخت در کمربندی جنوبی قرچک در زمینی به مساحت  ۴۰۰ مترمربع با ۴ نازل و با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال به بهره‌برداری می‌رسد.

وی تصریح کرد: سوله چند منظوره مدیریت بحران منطقه ۳ واقع در شهرک کارگر در زمینی به مساحت یک‌هزار و ۲۰۰ متر مربع و زیربنای ۵۴۲ مترمربع و با اعتبار ساخت ۶ میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریال، سه زمین فوتبال چمن مصنوعی به مساحت ۲ هزار و ۳۰۰ مترمربع با اعتباری بالغ بر ۹ میلیارد و ۳۷۵ میلیون و مرکز مانیتورینگ شهری با اعتباری بالغ بر ۱۵ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال از دیگر پروژه‌های قابل افتتاح در دهه فجر است.

شهردار قرچک همچنین از افتتاح بوستان اقوام و پیست دوچرخه سواری این فضا به مساحت ۲۰ هزار مترمربع با اعتبار ۱۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال و پروژه انتقال آب‌های سطحی ولی آباد به رودخانه لات آجی به طول یک هزار و ۳۰۰ متر لوله گذاری با اعتباری بالغ ۱۶ میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریال به عنوان دیگر پروژه‌های قابل افتتاح در دهه مبارک فجر یاد کرد.

شهرستان قرچک با ۲۷۰ هزار نفر جمعیت در ۳۰ کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.

اطلاعات

نویسنده : rasool salari

منبع : خبرگزاری ایرنا

تبلیغات

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.