واژگونی اتوبوس در محور ساوه - سلفچگان چهار گشته بر جای گذاشت

خبر تاریخ خبر: 1398/10/30

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی قم در گفتگو با خبرنگاران گفت : بر اثر واژگونی یک دستگاه اتوبوس در محور ساوه - سلفچگان چهار نفر جان خود را از دست دادند و 12 نفر به شدت مجروح شدند .

سرهنگ مختار پناهی روز دوشنبه در گفتگو با خبرنگاران افزود : یک دستگاه اتوبوس  از مبدا اصهان به مقصد رامسر در حال حرکت بود که ساعت 3 بامداد امروز در مسیر ساوه- سلفچگان ، سه کیلومتر بعد از عوارضی واژگون شد .

وی علت این حادثه را عدم توجه راننده به جلو عنوان  و اضافه کرد : این اتوبوس به سمت چپ محور منحرف و پس از برخورد با نیوجرسی لاین وسط ، مجددا به سمت چپ منحرف و به داخل دهانه یک  پل به ارتفاع 13 متر سقوط میکند .

به گفته وی سه تن در محل حادثه و یک نفر بعد از رساندن به بیمارستان جانشان را از دست دادند .

پناهی بیان کرد : با توجه بر شرایط جوی حاکم بر استانهای سراسر کشور ، رانندگان هنگام مسافرت تجهیزات زمستانی به همراه داشته باشند و فاصله طول و سرعت مطمئنه را رعایت کنند .

براساس گزارش دانشگاه علوم پزشکی قم ، 10 دستگاه همان موقع به محل حادثه اعزام و مصدومان به مراکز درمانی نکویی ، فرقانی و امام رضا قم اعزام شدند .

حال چند تن از مصدومان بسیار وخیم گزارش  و یک تن دچار نقص عضو  شده است .

آقایان محسن سورانی ،فاروق جلالی ، حفید جلالی و سیروس علیزاده را به بیمارستان امام رضا منتقل کردند .

همچنین عاطفه براتی ، آتنا شریفی، زهرا اشرف زاده ، مهتاب علیان ، هوشنگ پرکوار، مجید فلاحتی، حسین غلامرضایی و فردی به نام سجاد نیز به بیمارستان فرقانی جهت مداوا اعزام شدند.

 

اطلاعات

نویسنده : پریسا آذری

منبع : ورامین نامه

تبلیغات

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.