واقعا ما با آمریکا مشکل داریم یا آمریکا با ما

خبر تاریخ خبر: 1398/10/16

اجازه بدید یک مقدار زوم کنیم که این مشکل از کجاست ؟؟؟ واقعا ما داریم تو کار آمریکا دخالت میکنیم یا آمریکا میخواد با دخالتاش جنگ داخلی درست کنه

پایگاه های آمریکا در اطراف ایرانبیایید یکم منصف باشیم یا حداقل قضاوت اشتباه نکنیم .

ما ملت جنگ طلبی هستیم ؟!

اومدیم کشورمون رو وسط پایگاه نظامی آمریکا ساختیم ، بعد مدام شکایت داریم از مزاحمت ها و دخالت های نظامی آمریکا !!!!!!!!!!

 

بعضی ها دائم در تلاش هستند تا کشور ما و عملیات های سپاه رو دخالت در کشورهای دیگه  و جنگ طلبی نشان بدهند ، ولی واقعیت  چیز دیگریست و آن  اینست که آمریکا کشور ما را با پایگاه های نظامی اش  محاصره کرده و به دنبال موقعیتی برای حمله به ایران است .

اگر توان نظامی ، موشکی و رشادت های سپاه و امثال سردار سلیمانی نبود ، الان معلوم نبود چه بلایی بر سر کشور ما و مردم این آب و خاک درآورده بودند .

آنهایی که بر ضد این کشور، سپاه و نیروهای امنیتی در داخل کشور صحبت میکنند و به سپاه حمله کرده و صحبت از مذاکره بر سر توان موشکی و نظامی ایران میکنند ، دو دسته اند : دسته اول کسانی هستند که  فقط شنیده اند و هیچ اطلاعاتی ندارند  و دسته دوم وطن فروش هایی هستند که به خاطر منفعت خودشان حاضر شدند با مواضع و صحبت های خود ، شرایطی را برای  اشغال ایران توسط نیروهای تروریست آمریکا را فراهم کنند .

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.