لیگ برتر تکواندو ودر غیاب مسافران مسکو

خبر تاریخ خبر: 1398/09/04

ورامین - رقابت های لیگ برتر تکواندو و باشگاه های کشور در غیاب ملی پوشان اعزامی به آخرین مرحله از رقابت های گرندپری درسال 2019 در خانه تکواندو برگزار می شود .

لیگ برتر تکواندو ودر غیاب مسافران مسکو

به گزارش خبرنگاران ، ازهفته های ششم وهفتم رقابتهای لیگ برتر تکواندو باشگاه های کشور (جام خلیج) یا دواره شهید (عبدالکریم کجبافی )امروز دوشنبه ، هشت دیدار برگزار خواهد شد هفته آینده تیم ملی تکواندو عازم مرحله نهایی رقابتهای گرندپری درمسکو است وبه همین دلیل کادر فنی اجازه حضور میرهاشم حسینی ،آرمین هادی پور ، سروش احمدی را در رقابتهای لیگ نداده است. سجاد مردانی هم که در لیگ حضور ندارد.

اما در مهمترین بازی این هفته دوتیم پاس قوانین و<کن> به مصاف هم می روند . شاگردان سلطانی درتیم پاس که هفته قبل موفق به کسب امتیاز اذز شهرداری ورامین ودانشگاه آزاد شده و به صدر جدول صدور کردند این هفته برای تثبیت جایگاه خود در صدر به دنبال پیروزی برابر تیم دوم جدول هستند. کامران مدانلو، پدرام جمشیدی، رامین حسین قلی زاده و عرفان حیدری شاخص ترین تکواندوکاران پاس دراین مبارزه 6 امتیازی می باشند.

کن قبل از این دیدار واز هفته ششم به مصاف مس کرمان می رود. این در حالی است که پاسی ها استراحت دارند وبدون دغدغه برای این مبارزه حساس آماده خواهند شد. در سایر دیدارهای هفته ششم دانشگاه آزاد به دیدار باشگاه یزدان می رود، شهرداری ورامین برابر کانون تکواندوکاران مهاجر صف آرایی می کند ونفت آبادان هم به دیدار شاگردان خضرایی  دتیم فرمانیه خواهد رفت .

در هفته هفتم نیز شهرداری ورامین بامس کرمان، کانون تکواندوکاران مهاجر با فرمانیه ونفت آبادان با یزدان پیکار می کنند. دانشگاه آزاد در این هفته باقرعه استراحت رو به رو است.

درجدول رده بندی تا پایان رقابت های هفته پنجم، تیم پاس قوامین باکسب 13 امتیاز صدرنشین است. کن با 12 امتیاز در رده دوم قرار گرفت وشهرداری ورامین با 10 امتیاز سوم است.

اطلاعات

نویسنده :

منبع : خبرگزاری مهر

تبلیغات

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.