تیم کاله پراشتباه بود و خوب حمله نکرد .

خبر تاریخ خبر: 1398/08/20

سر مربی تیم والیبال کاله مازندران، شکست تیمش برابر صدرنشین رقابتهای لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور را ناشی از اشتباهات زیاد و فردی بازیکنانش و ضعف در برنامه حمله عنوان کرد.

تیم کاله پراشتباه بود و خوب حمله نکرد .

بهروز عطایی یکشنبه شب پس ازشکست 3 برصفر تیمش کاله مازندران برابر شهرداری ورامین درهفته چهارم رقابتهای لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور درآمل درگف وگو باخبرنگاران گفت: دربازی برابر تیم خوب شهرداری ورامین خوب حمله نکردیم و مهم ترین مشکل ما هم در این بازی همین بود.

بازی خوبی از بازیکنان کاله ندیدیم 

سرمربی تیم کاله مازندران ادامه داد، درجریان بازی ودرهر سه دست، اشتباهات زیادی از بازیکنان ما رخ د اد وباید اعلام کنم که درمجموع بازی خوبی را بازیکنان کاله ندیدیم.

عطایی بابیان اینکه تیم شهرداری در این بازی منسجم تر از ما بازی و تلاش کرد تا خطاهای خودش راکنترل کند، اضافه کرد، در مقابل تیم ما اصلا سعی نکرد تا خطاهای خود را درحمله ونیز دریافت های اول کم کند واین اشتباهات زیاد بازیکنان ما باعث شد تاجریان بازی به نفع آنها تغییر کند.

باید جلوی تیم های پر قدرت لیگ کم اشتباه باشیم 

سر مربی تیم کاله مازندران دربخش پایانی این گفت وگو گفت، که برای برون رفت از مشکلاتی که در این بازی و دربازی های گذشته نیز مشاهده شده بود، ضریب اشتباهات فردی را در  عملکرد تیمی کم کنیم واگر این اشتباهات در بازی های بعدی که حریفان با کیفیت تری هستند، جبران آنها سخت تر خواهد بود.

عطایی آور شد، بازیکنان ما باید از بازی برابر تیم ورامین درس های زیادی بگیرند، که مهمترین آنها این بازی روان و منطقی در زمین مسابقه و تلاش بدون استرس آنها بود که هرکاری خواستند از اشتباهات فردی ما به نفع خودشان با پیروزی نهایت استفاده را برند.

تیم کاله مازندران درچارچوب هفته چهارم رقابتهای لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور یکشنبه شب در آمل میزبان تیم شهرداری ورامین بود ونتیجه این بازی را 3 برصفر به میهمان خود باخت. تنها نماینده مازندران باقبول دومین شکست این فصل خود به لطف دو پیروزی هفته های گذشته با 6 امتیاز در رده ششم جدول سیزده تیمی این رقابتها سقوط کرد.

ورامین

اطلاعات

نویسنده :

منبع : خبرگزاری مهر

تبلیغات

دوره آموزش غواصی مبتدی تا مربیگری
آموزش دوره های CMAS و SSI
آموزش ویژه بانوان با مدرسان درجه یک خانم در کشور
آموزش ویژه آقایان، آموزش غواصی ویژه کودکان بالای 8 سال
همه دوره ها با ارائه مدارک معتبر بین المللی از فدراسیون غریق نجات و غواصی می باشند. با فراگیری غواصی علاوه بر تجربه لذت بخش تماشای شگفتی های زیر دریا، میتوانید وارد یک صنعت و ورزش پولساز و مفرح شوید. منتظر حضور سبزتون هستیم.
اینستاگرام ما campdiver
سامانه صدای مشاور با توجه به گسترش خدمات مشاوره تلفنی، مشکلات خطوط 909 و سایر خطوط ارزش افزوده و همچنین سیاست های جدید وزارت ارتباطات در محدود سازی این خدمات، مجموعه پارس فرتاک، سامانه صدای مشاور با قابلیت های منحصر به فرد را به شما پیشنهاد می نماید. با فراگیری غواصی علاوه بر تجربه لذت بخش تماشای شگفتی های زیر دریا، میتوانید وارد یک صنعت و ورزش پولساز و مفرح شوید.
قابلیت های سامانه شامل سایت، اپلیکیشن و مرکز تماس
1-امکان مدیریت مشتری(مشاهده مشخصات و ...)
2- امکان ارسال پیامک برای مشتریان
3- گزارشگیری مناسب از میزان خرید شارژ
4- گزارشگیری از میزان مکالمات انجام شده در طول روز، هفته، ماه و ...
5-گزارشگیری از عملکرد کارشناسان و میزان پاسخگویی هر کدام
6- امکان نظرسنجی کارشناسان توسظ مشتریان
7- امکان دادن آفر و طرح های تشویقی به مشتریان
8- امکان مدیریت تقسیم تماس بین کارشناسان و اولویت دهی به ترتیب پاسخگویی کارشناسان
9-امکان انتقال تماس به خارج و یا حتی موبایل کارشناس
10- امکان تعریف بسته های مشاوره با نرخ های دلخواه
11- خرید شارژ از طریق اپلیکیشن و سایت توسط مشتریان
12-اعلام پیغام خرید مجدد شارژ، قبل از اتمام آن
13- امکان درج مطلب، مقاله، آموزش و ... بر روی سایت.
مزایای سامانه برای مشتریان
1- تسهیل در زمینه خریداری شارژ و پرداخت هزینه مشاوره
2- مدیریت تماس، گزارش گیری از میزان خرید شارژ، میزان مکالمه و شارژ باقیمانده
مزایای سامانه برای مراکز مشاوره این سامانه مشکلات پرداخت هزینه، مدیریت تماس و زمان مشاوره، مدیریت پاسخگویی و عملکرد کارشناسان، معرفی مرکز شما به سایر مشتریان موجود در سامانه را به نحوی مطلوب و ارزنده برای مراکز مشاوره تسهیل میکند. در صورت تمایل امکان ارایه توضیحات بیشتر بصورت تلفنی یا حضوری وجود دارد. منتظر حضور سبزتون هستیم.
اینستاگرام ما parsfartak

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.