احتمال لغو بازی فوتسال امروز بانوان در ورامین

خبر تاریخ خبر: 1398/07/25

فوتسال بانوان تیم ستارگان ورامین به دلیل کنارکشیدن تیم احتمال لغو بازی امروز در هفته دهم لیگ برتر

تیم فرتسال خراسان رضوی بعد از 14 روز استراحت در حالی که قرار است امروز به مصاف تیم ستارگان ورامین برود برگزاری بازی  امروز را در هاله ای از ابهام دید .لیگ برتر فوتسال بانوان امروز یک روز زودتردر تاریخ 25 مهر 98 برگزار میشود . شاید بتوان لقب تیم عجیب در این فصل را به تیم ستارگان ورامین لقب داد ، تیمی که با بازیکنانی  با تجربه و با انرژی چون فاطمه اردستانی و لیلا اقبالی ، لقب پدیده لیگ به آنها  اختصاص پیدا کرد .

زیرا تا هفته هفتم لیگ برتر با بازی های خوبی که داشتند توانسته بودند خود را در نیمه بالای جدول لیگ قرار دهند وحتی یکی از مدعیان احتمالی حضور در پلی آف نامیده شوند .

ستارگان تنها تیمی بود که توانسته بود که موفق شد ترمز تیم پرستاره سایپا را در خانه بکشند و تساوی را در ورامین تنها امتیازی بود که خودروسازان درلیگ  پانزدهم از دست دادند .و این مهمترین عملکرد انها تا به اینجای لیگ به حساب می اید .اما در مقابل ورامینی ها با شکست غیر منتظره ای برابر ملی حفاری جایگاه خوب خود را در برابر دوستداران و هوادارانش از دست داد و پس از آن مشکلات باشگاهی و مدیریتی حاشیه ساز شد و به این صورت بود که تیم به دو دسته تقسیم شدند و عده ای حاضر نشدند برای ستارگان ورامین به میدان بروند .و هفته گذشته نیز با 8 گل شکست در برابر تیم نامی نو را قبول کردند و شب گذشته اعلام انصراف انصراف از این مسابقه و البته کل تیم را دادند . این اتفاق بدون تردید شرایط لیگ را بشدت تغییر خواهد داد 

 تیم ورامینی در حال حاضر شرایط نامساعدی دارد که جالب است بدانید ابزار کافی برای حضور خوب در لیگ  را دارد

اطلاعات

نویسنده : پریسا آذری

منبع : اداره ورزش ورامین

تبلیغات

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.