قتل چهار نفر در درگیری خانوادگی توسط داماد خانواده

خبر تاریخ خبر: 1398/07/19

مرد خشمگین پس از قهر همسرش قصد داشت به تهدید اسلحه او را به خانه برگردادند که با مقاومت خانواده همسرش روبرو شد، آنها به رگبار بست .

به گزارش خبرنگاران در روز چهارشنبه 17 مهر ماه 98 صدای تیر اندازی در یکی از مناطق ورامین پلیس نیروی انتظامی را به آنجا کشاند .

در تحقیقات اولیه به گزارش همسایه ها اول صدای شلیک چند گلوله و تیراندازی پی در پی شنیده شد ، و پس از آن صدای جیغ و داد  چند زن و مرد وحشت زده مردم را به بیرون از منازل خود کشانیده است که بعد از متوجه شدن این حادثه هولناک مردم به پلیس اطلاع دادند . 

بعد از رسیدن پلیس وارد منزل شدند و با جنازه چهار مرد و چند قدم آن طرف تر بدن نیمه جان سه زن و یک کودک 5 ساله را دیدند که به شدت مجروح شده بودند .

با گزارش صحنه قتل و همزمان انتقال مجروحان به بیمارستان تیم تحقیق وارد عمل شد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرق استان تهران اعلام کرد : عامل این قتل عام داماد خانواده بوده که دو سال پیش با دختر این خانواده ازدواج کرده آنها از اول اختلاف و مشاجره زیادی داشتند تا اینکه همسرش به قصد قهر خانه را ترک کرده و به خانه پدری خود برمیگردد .داماد عصبانی وقتی  به قصد برگرداندن به خانه پدرزن خود میرود در حالی که خواهرزن ها و باجناقهایش انجا بودند با خشم از همسرش میخواهد که بازگردد که با مقاومت خانواده روبرو میشود و داماد خانواده با که کلت به کمر داشته به آنها شلیک کرده و قصد جان همه را میکند و بعد  باهمان اسلحه دست به خودکشی میزند . در پی این حادثه پدر زن و سه داماد کشته میشوند و مادرزن قاتل نیز به کما رفته  که در جمعه شب 19مهر ماه وی نیز فوت شدو حال یکی از خواهرزن ها چندان مساعد نیست .

شمس دادستان عمومی شهرستان ورامین در خصوص این پرونده گفت :این جنایت نتیجه کنترل نکردن خشم و جنون انی بوده ،به نظر نمیرسد انگیزه مجرمانه ای در آن وجود داشته باشد . این پرونده در دست بررسی قراردارد.

اطلاعات

نویسنده : پریسا آذری

منبع : خبرگزاری صدا و سیما

تبلیغات

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.