دستگیری سحر تبر شاخ اینستاگرام

خبر تاریخ خبر: 1398/07/13

فاطمه خ. ملقب به سحر تبر به دستور دادسرای ارشاد تهران بازداشت شد.

فاطمه . خ . معروف به سحر تبر یکی از شاخ های اینستاگرام دستگیر شد .

از جمله جرایم سحر تبر ترویج فحشا و خشونت ،تحصیل مال از طریق نامشروع ،توهین به مقدسات و حجاب اسلامی،گسترش اباحه گری و تشویق جوانان به فساد است .او با عمل های جراحی گوناگون که حدود 50تا 52 عمل زیبایی انجام داده و گریم های وحشتناک و حرفه ای به  عروس مردگان شهرت یافته است .

فاطمه .خ معروف به سحر تبر متولد 1376 با پخش دابسمش های گوناگون و عکس های خود توانسته فالورهای زیادی را جذب کند .  او با اینکه در اینستا زیاد توهین میشنود ولی با قدرت به کار خویش ادامه داده و اصلا برایش مهم نیست که دیگران چه میگویند او فقط به فکر هدف خود بوده و تا به حال از این راه و تبلیغات در پیج خود  درآمد زیادی کسب کرده  است ، ولی با این حال که فالورهای زیادی دارد شکایت های تلفنی به دادگستری و قوه قضایی زیاد شده که چرا آن دختر را دستگیر نمیکنند .

وی اول با عمل زیبایی  کوچک کردن بینی عمل های  خود را آغاز کرده و بعد ارایش ها و کریم های مختلف و دیگر عمل ها خود را شبیه اسکلت های ترسناک و ارواح ومرده ای از قبر بیرون امده درآورده ولی در عکسهای مختلف مشاهده میکنید که قبل از عمل های مختلف چهره زیبا و ساده ی دخترانه ای داشته است .  

در یک رسانه خارجی عنوان شده که او 52 عمل زیبایی انجام داده تا خود را شبیه بازیگر مشهور هالیوودی ، انجلا جولی کند چون او علاقه خاصی به انجلا جولی داشته ولی در هیچ یک از عمل های جراحی خود حرفی از شباهت به این بازیگر هالیودی نبرده و فقط هدفش چهره ترسناک بوده است . 

عده ای معتقدند که او شکست عشقی خورده که خود را به این شکل و این اسم (عروس مردگان ) نامیده است و او در مصاحبه های خود گفته که مجرد است و ازدواج نکرده و اینکه زندگی به این سبک را دوست داردمعتقد است باید اونجور که دوست دارد زندگی کند .

 

 

 

اطلاعات

نویسنده : پریسا آذری

منبع : خبرگزاری برنا

تبلیغات

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.