دستگیری مداحان اسرائیلی

خبر تاریخ خبر: 1398/07/10

رئیس سازمان بسیج مداحان کل کشور اعلام کرد:که در اسرائیل مداحانی برای تخریب عاشورا تربیت میشوند ، که به تازگی در کشور دستگیرشدند.

در اسرائیل مداحانی برای تخریب عاشورا تربیت میشوند که عده ای از آنهادر ایران دستگیر شدند .

رئیس سازمان بسیج کل کشور در مصاحبه ای اعلام کرد که در کشور 150هزار مداح رسمی وجود دارد که به صورت غیر رسمی این تعداد دو برابر شده اند . ایشان بعد از اعلام دستگیری مداحان اسرائیلی افزود برخی مداحان از مفسدان اقتصادی 300میلیون پول گرفتند که با اظهارات آنها پای مداحان معروف هم به میان می اید .

محمد تاری شاعرومداح اهل بیت در این میان گفت :من راجع به این موضوع خبر موثقی ندارم ولی اصلا بعید هم نیست همان طور که ما در میان اخوندها ، اخوند انگلیسی داریم میتوانیم مداح اسرائیلی هم داشته باشیم چه بسا که تا حالا کارهایی هم از قبل انجام داده باشند که ما متوجه نشده باشیم .بعید نیست که برای عزاداری های بعد هم برنامه هایی داشته باشند  و مطمعنا دارند . 

تاری به ای نکته نیز اشاره کرد که در دوسه سال گذشته همچین مواردی هم داشتیم که دستگیری چند مداح و شایعه  جاسوسی بوده وشاید شروعش از ان زمان بوده است .

تاری که خودش مداح اهل بیت است گفت : عده ای در حال تخریب هیات های عزاداری هستند و این وظیفه حکومت ودستگاه  قضای هست که ان را پیگیری و اقدامات لازم را انجام دهند.متاسفانه در دو دهه گذشته برخی از این مداحان که مشکل دارند در خانه برخی از این مسولین قضایی مداحی میکردند .

اطلاعات

نویسنده : پریسا آذری

منبع : خبرگزاری فارس

تبلیغات

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.