رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران: مسئولان برای حفظ انقلاب و راه شهدا هوشیار باشند

خبر تاریخ خبر: 1396/09/13

ورامین- رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران حجت الاسلام والمسلمین سید محسن محمودی در جلسه ستاد هماهنگی برگزاری مراسم ۹ دی گفت: مسئولان نظام برای حفظ انقلاب و راه شهدا هوشیار باشند.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام و المسلمین سید محسن محمودی صبح امروز در جلسه ستاد هماهنگی برگزاری مراسم یوم‌الله ۹ و ۱۰ دی ماه که در محل فرماندهی سپاه ورامین برگزار شد، طی سخنانی اظهار داشت: ورامین از ۱۵ خرداد سال ۴۲ کفن پوش در میدان حاضر بوده است.

محمودی افزود: اینکه مردم ورامین مردمی ولایت مدار هستند بر هیچ کس پوشیده نیست اما متاسفانه امروز برخی دچار بی دینی شده اند و این بی دینی جرم حساب نمی شود و طوری شده که دین داری جرم شده است.

وی با بیان اینکه برخی در فضای مجازی دست به توهین و زیر سوال بردن مراجع زده اند گفت: این اقدام قطعه‌ای از یک پازل است، که اگر مسئولان به درستی به وظیفه خود عمل کنند آن زمان است که می‌توانیم اعلام کنیم که برای این نظام و انقلاب اقدامات لازم که در حیطه اختیارات بوده را انجام داده‌ایم.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران اظهار داشت:‌ امروز انقلاب، رهبر و ولایت فقیه دشمن دارد، خیلی‌ها منتظر هستند که نقشه‌هایی برای فروپاشی انقلاب بکشند، از این رو همه مسئولان باید هوشیار و بیدار باشند و راه امام خمینی(ره) و شهدا را ادامه دهند، و همان گونه که رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند در این جلسات به دنبال مطالبات خود باشید.

وی در پایان با اشاره به اقدامات خودجوش جوانان ورامین طی سال های گذشته جهت برگزاری مراسم یوم‌الله ۹ و ۱۰ دی ماه گفت: امسال نیز امیدواریم با استفاده از فرصت‌های فضای مجازی این حرکت باشکوه‌تر از سال‌های گذشته برگزار شود.

 

اطلاعات

نویسنده : فاطمه سالاري

منبع : خبرگزاری مهر

تبلیغات

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.