مربی سابق تیم‌های ملی جوانان و امید:قرچک مهد فوتسال ایران است/ امکانات ورزشی در شأن فوتسال قرچک باشد

خبر تاریخ خبر: 1396/09/13

مربی سابق تیم‌های ملی جوانان و امید سعید عبدالوند گفت: افتخار مهد فوتسال در قرچک با تلاش ورزشکاران قرچک به‌ دست‌ آمده و زحمات فراوانی در این خصوص کشیده شده‌ است.

سعید عبدالوند در پایان دیدار دو تیم مقاومت قرچک و مقاومت البرز در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشیخبرگزاری فارس استان تهران اظهار داشت: بازی خیلی خوبی بود؛ فقط تفاوتشان در استفاده کردن از تک موقعیت‌هایی که به وجود آمد بود که تیم البرز از این موقعیت‌ها به ‌خوبی استفاده کرد و پیروزی را از آن خود کرد بنده به‌نوبه خودم به مسعود کیانفر تبریک می‌گوییم.

وی گفت: قرچک به شهر فوتسال ایران معروف شده و این افتخار توسط مربیان و بازیکنان همین شهرستان به‌دست‌آمده مربیانی چون رضا داورزنی، محمد عباسی، رحمت حسینی و بازیکنانی همچون محمد طاهری، محمد کشاورز، مجتبی نصیری و خیلی از بچه‌های بااستعداد لقب قطب فوتسال را به قرچک اختصاص دادند و در باشگاه شهید منصوری خیلی زحمت کشیده‌اند و این تیم را به آسیا رسید و دو دوره قهرمان لیگ برتر فوتسال به دست آورد.

مربی سابق تیم ملی جوانان ایران بیان داشت: وضعیت این تیم در ادامه راه مشکل است چون با مشکلات مالی دست‌ و پنجه نرم می‌کند این شهر پر از استعداد و پر از پتانسیل است که باید تمهیداتی اندیشیده شود تا باشگاه مقاومت جایگزین شهید منصوری جهت کسب قهرمانی لیگ برتر فوتسال و قهرمانی شود.

عبدالوند تأکید کرد: شهرستان قرچک نه‌تنها در بحث استعداد فوتسال بلکه در لیگ برتر فوتبال بازیکن دارد، در رشته والیبال بازیکن‌های بااستعداد پرورش‌ یافته‌اند و در لیگ برتر بسکتبال از نظر استعداد شهرستان قرچک سرآمد شهرستان‌های استان تهران است.

وی اظهار داشت: این همت مسؤولان را می‌طلبد که حمایت بیشتری کنند منصوری زحمت زیادی برای فوتسال قرچک کشیدند و حتی فوتسال قرچک را به آسیا معرفی کردند، بعدازآن مدیریت به دست تیم مقاومت افتاد و علیزاده و دوستانش دست‌تنها هستند و باید ازنظر مالی حمایت شوند سالن مناسب در اختیارشان قرار گیرد و مربی‌های خیلی خوبی این شهر دارد و زحمات زیادی رضا زرخانلی در خصوص تیم مقاومت کشیده جای تقدیر دارد.

پیشکسوت فوتسال قرچک به کف‌پوش سالن اشاره کرد و گفت: ورزشگاه هفتم تیر به‌عنوان شناسنامه شهرستان است باید امکانات موجود در این سالن افزایش یابد و به‌روز شود تا در شأن فوتسال قرچک باشد زمانی که همه‌جا اعلام می‌کنیم قرچک مهد فوتسال است باید از نظر امکانات سخت‌افزاری نیز در کشور اول باشد.

عبدالوند گفت: نمی‌دانم چه بگویم کف‌پوش سالن در طی سال‌هایی که بنده در این سالن بودم هیچ تغییری نکرده است و مربوط به سال 81 هست، مگر می‌شود شعار داد که ما مهد فوتسال هستیم ولی امکانات نداریم پیشرفت باید دوجانبه باشد.

وی بیان داشت: تعداد بازیکن‌ها در تیم مقاومت کافی است فقط باید مورد حمایت قرار بگیرند، بنده از مسؤولان خواهش می‌کنم بازیکن‌هایی که استعداد خوبی دارند را جدی بگیرند و به تیم مقاومت کمک کنند و اگر مسؤولان شهر ازجمله فرماندار، نماینده مردم، امام ‌جمعه شهرستان از بازیکن‌های تیم مقاومت حمایت کنند، تیم مقاومت آسیایی شود.

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.