نقوی حسینی:جلیلی اعتقادی به طرح شعارهای چشم نواز و احساسی ندارد

خبر تاریخ خبر: 1396/08/03

مسئول امور استان‌های ستاد جلیلی گفت:جلیلی اعتقادی به طرح شعارهای چشم نواز و احساسی ندارد و به دنبال طرح موضوعی اساسی در نحوه ی مدیریت کشور است. ب

مسئول امور استان‌های ستاد جلیلی گفت:جلیلی اعتقادی به طرح شعارهای چشم نواز و احساسی ندارد و به دنبال طرح موضوعی اساسی در نحوه ی مدیریت کشور است. به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه آذربایجان شرقی، سید حسین نقوی حسینی در جمع حامیان سعید جلیلی در تبریز افزود: جمهوری اسلامی ایران، ظرفیت های بسیار بالایی برای رشد و ارتقا دارد که باید به نحو مطلوب از این ظرفیت ها بهره ببریم و امروز ما به کسی نیاز داریم که بتواند روابط ارکان مختلف نظام را برای آزادسازی این ظرفیت ها بکار بگیرد. این نماینده حامی جلیلی به ضرورت توجه به قابلیت ها و مزیت های مناطق مختلف کشور اشاره کرد و گفت: دکتر جلیلی به جای وعده های غیرقابل تحقق، مشکل اساسی نظام اداری و تصمیم گیری کشور را شناسایی کرده و اصرار دارد تا با تکیه بر قابلیت های موجود، به سمت اهداف انقلاب حرکت کنیم. نقوی در پاسخ به شبهه‌ای مبنی بر عدم دارا بودن سابقه اجرایی جلیلی گفت: کسانی که چنین مطلبی را دامن می زنند از وظایف، ماموریت ها و اهمیت دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی کشورمان بی اطلاع هستند. وی ادامه داد: شورای عالی امنیت ملی، مهمترین مسائل کشور را که حل آنها از توان مدیریت های معمولی خارج است، مدیریت کرده و به ثمر می رساند. سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس یادآور شد: در موضوعی همچون تحریم ها، نقش دبیرخانه در کنترل اثرات تحریم ها غیرقابل انکار است، یا در مسائل مختلفی همچون پرونده ی هسته ای و موضوعات امنیتی مدیریت دکتر جلیلی قطعا تعیین کننده بوده اما به دلیل محرمانه بودن بسیاری از این فعالیت ها، کسی مطلع نمی شود که چه کسانی در حال فعالیت بوده اند، بنابراین سابقه اجرایی دکتر جلیلی، در سطحی بسیار بالاتر از وزارتخانه ها قابل تصور است. نقوی با اشاره به گفتمان مقاومت و پیشرفت که از سوی جلیلی پیگیری می شود و در تبیین چیستی این گفتمان گفت: از ابتدای انقلاب هر گاه در مقابل دشمن ایستاده ایم، پیشرفت و توفیق نصیب مان شده و هرگاه در مقابل دشمن نرمش نشان داده ایم، امتیازات فراوانی داده ایم دکتر جلیلی می گوید اگر مقاومت کنیم در پی اش پیشرفت حاصل خواهد شد و این گفتمان برآمده از منشور امام امت(ره) است.

اطلاعات

نویسنده : rasool salari

منبع : خبرگزاری ایرنا

تبلیغات

دوره آموزش غواصی مبتدی تا مربیگری
آموزش دوره های CMAS و SSI
آموزش ویژه بانوان با مدرسان درجه یک خانم در کشور
آموزش ویژه آقایان، آموزش غواصی ویژه کودکان بالای 8 سال
همه دوره ها با ارائه مدارک معتبر بین المللی از فدراسیون غریق نجات و غواصی می باشند. با فراگیری غواصی علاوه بر تجربه لذت بخش تماشای شگفتی های زیر دریا، میتوانید وارد یک صنعت و ورزش پولساز و مفرح شوید. منتظر حضور سبزتون هستیم.
اینستاگرام ما campdiver
سامانه صدای مشاور با توجه به گسترش خدمات مشاوره تلفنی، مشکلات خطوط 909 و سایر خطوط ارزش افزوده و همچنین سیاست های جدید وزارت ارتباطات در محدود سازی این خدمات، مجموعه پارس فرتاک، سامانه صدای مشاور با قابلیت های منحصر به فرد را به شما پیشنهاد می نماید. با فراگیری غواصی علاوه بر تجربه لذت بخش تماشای شگفتی های زیر دریا، میتوانید وارد یک صنعت و ورزش پولساز و مفرح شوید.
قابلیت های سامانه شامل سایت، اپلیکیشن و مرکز تماس
1-امکان مدیریت مشتری(مشاهده مشخصات و ...)
2- امکان ارسال پیامک برای مشتریان
3- گزارشگیری مناسب از میزان خرید شارژ
4- گزارشگیری از میزان مکالمات انجام شده در طول روز، هفته، ماه و ...
5-گزارشگیری از عملکرد کارشناسان و میزان پاسخگویی هر کدام
6- امکان نظرسنجی کارشناسان توسظ مشتریان
7- امکان دادن آفر و طرح های تشویقی به مشتریان
8- امکان مدیریت تقسیم تماس بین کارشناسان و اولویت دهی به ترتیب پاسخگویی کارشناسان
9-امکان انتقال تماس به خارج و یا حتی موبایل کارشناس
10- امکان تعریف بسته های مشاوره با نرخ های دلخواه
11- خرید شارژ از طریق اپلیکیشن و سایت توسط مشتریان
12-اعلام پیغام خرید مجدد شارژ، قبل از اتمام آن
13- امکان درج مطلب، مقاله، آموزش و ... بر روی سایت.
مزایای سامانه برای مشتریان
1- تسهیل در زمینه خریداری شارژ و پرداخت هزینه مشاوره
2- مدیریت تماس، گزارش گیری از میزان خرید شارژ، میزان مکالمه و شارژ باقیمانده
مزایای سامانه برای مراکز مشاوره این سامانه مشکلات پرداخت هزینه، مدیریت تماس و زمان مشاوره، مدیریت پاسخگویی و عملکرد کارشناسان، معرفی مرکز شما به سایر مشتریان موجود در سامانه را به نحوی مطلوب و ارزنده برای مراکز مشاوره تسهیل میکند. در صورت تمایل امکان ارایه توضیحات بیشتر بصورت تلفنی یا حضوری وجود دارد. منتظر حضور سبزتون هستیم.
اینستاگرام ما parsfartak

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.