نمایندگان مجلس به جای پیگیری منافع حزبی، به دنبال دفاع از حقوق مردم باشند

خبر تاریخ خبر: 1396/09/13

امام جمعه موقت ورامین با بیان اینکه نمایندگان مجلس باید به دنبال دفاع از حقوق مستضعفان و محرومان باشند گفت: برخی نمایندگان به جای دفاع از حقوق مردم به دنبال منافع حزبی هستند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ورامین، حجت‌الاسلام و‌المسلمین سیدمحسن محمودی ظهر امروز در خطبه‌های نمازجمعه این هفته ورامین با اشاره به سالروز ولادت با سعادت پیامبر اکرم(ص) و تبریک این روز اظهار داشت: امروز آغاز هفته وحدت است؛ باید شیعه و سنی بر محور پیامبر(ص) حرکت کنند، چرا که امروز بیش از هر زمان دیگری نیاز به این وحدت داریم تا بتوانیم در مقابل دشمن مشترک خود یعنی دنیای استکبار بایستیم.

وی در ادامه با بیان اینکه امروز سالروز شهادت آیت‌الله سید حسن مدرس نیز هست، تصریح کرد: این شهید بزرگوار مجاهدی بسیار شجاع بود و همواره از حقوق مردم در مقابل رضاشاه دفاع می کرد و هیچ‌گاه در راه مبارزه با طاغوت ترسی به دل راه نمی‌داد، و در نهایت نیز جان خود را در راه دین و دفاع از حقوق مردم داد.

امام جمعه موقت ورامین با اشاره به نامگذاری سالروز شهادت شهید مدرس به نام روز مجلس افزود: امروز نمایندگان مجلس باید روش و منش این شهید بزرگوار را در پیش بگیرند؛ چرا که مجلس عصاره فضایل ملت است و باید در مسیر دفاع از حقوق مردم به ویژه محرومان و مبارزه با ظالمان و مستکبران حرکت کنند؛ اما متأسفانه برخی از نمایندگان ما به جای اینکه به دنبال حقوق مردم باشند به دنبال منافع حزبی خود هستند.

محمودی همچنین خاطرنشان کرد: امروز همه دنیا می‌دانند رمز پیروی انقلاب اسلامی ما وجود ولی فقیه است، پیروزی که با وجود همه تحریم‌های گسترده همچنان ادامه دارد و این مسئله همه دنیا را به تعجب واداشته است؛ چرا که حتی بزرگ‌ترین کشورهای دنیا نیز نمی‌توانند در مقابل این همه تحریم بایستند و این پیروزی جز با تفکر دینی و تبعیت از ولی‌فقیه امکان‌پذیر نبوده است.

وی افزود: آمریکا و اسرائیل و هم‌پیمانان آن‌ها به‌دنبال این بودند که سوریه را ساقط کنند و گروه‌های تکفیری جنایات بسیاری را مرتکب شدند اما مدافعان حرم وارد کارزار شدند و همه معادلات آن‌ها را به‌هم زدند.

اطلاعات

نویسنده : فاطمه سالاري

منبع : خبرگزاری تسنیم

تبلیغات

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.