تیم کاراته ورامین 7 مدال طلا در مسابقات قهرمانی استان تهران کسب کرد

خبر تاریخ خبر: 1396/09/13

تیم کیوکوشین کاراته بانوان شهرستان ورامین توانست بار دیگر با حضور در مسابقات آزاد استان تهران برای شهرستان ورامین افتخار آفرینی کند و هفت مدال طلا کسب کند و ورامین را به عنوان یکی از قطب های ورزشی استان تهران معرفی کند .

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری فارس استان تهران، تیم کیوکوشین کاراته بانوان شهرستان ورامین با حضور در مسابقات آزاد استان تهران موفق شد، بار دیگر برای شهرستان ورامین افتخار کسب و ورامین را به‌عنوان یکی از قطب‌های ورزش استان تهران معرفی کند.

تیم کاراته بانوان شهرستان ورامین با 23 شرکت‌کننده در مسابقات کیوکوشین کاراته قهرمانی استان تهران شرکت کرد و موفق شد 17 مدال طلا، نقره و برنز کسب کند.

این مسابقات در دو بخش کمیته و کاتا به میزبانی تهران در سالن ورزشی پوریای ولی برگزار شد و تیم شهرستان ورامین موفق شد، هفت مدال طلا، چهار مدال نقره و 6 مدال برنز را کسب کند تا درمجموع با 17 مدال باعث درخشش نام شهرستان ورامین شود.

بهمن بوربور رئیس هیأت کاراته شهرستان ورامین در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری فارس استان تهران ضمن قدردانی از قهرمانان شهرستان ورامین بیان کرد: جوانان ورامین در ورزش ظرفیت بسیاری دارند؛ ولی با توجه به امکانات کم و فقر سرانه ورزشی در دیار 15 خرداد نمی‌توانیم به آن صورت که شایسته جوانان منطقه است، خدمات ارائه دهیم ولی با این شرایط شاهد هستیم که تیم‌های ورامین همیشه در مسابقات استانی و کشوری درخشیده و برای شهرستان خود افتخار کسب کرده‌اند.

وی اظهار داشت: با حمایت‌های اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین ورزش کاراته در حال شکل‌گیری و بهبود است که اثرات این موضوع را در سال‌های آینده خواهیم دید و امیدوارم ورزشکاران ورامین را در سکوهای جهانی ببینیم؛ زیرا این دستیابی به این مهم در توان جوانان شهرستان ورامین است.

تیم شهرستان ورامین در این مسابقات متشکل از دو باشگاه کدخدایی و فجر بوده است.

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.