ارائه اولین بسته توافقات بازگشایے ڪمربندے جنوبے توسط شهردار ورامین به شوراے شهر

خبر تاریخ خبر: 1398/05/19

اولین بسته توافقات شهردار ورامین به شوراے شهر بمنظور بازگشایی کمربندی جنوبی ورامین ارائه شد

✅ ارائه اولین بسته توافقات بازگشایی کمربندی جنوبی توسط شهردار ورامین به شورا

🔻 به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، حسین دهقان شهردار ورامین با حضور در شورای اسلامی شهر ورامین ، اولین بسته توافقات بازگشایی کمربندی جنوبی را به شورای اسلامی شهر ورامین ارائه داد. 
حسین دهقان شهردار ورامین به همراه اعضای کمیته بازگشایی با حضور در صحن علنی شورا ، بسته توافقات انجام شده را به ریاست و اعضای شورا ارائه کرد .
🔸در ابتدای این نشست شهردار ورامین بیان داشت: پروژه کمربندی جنوبی را در دو فاز آغاز کرده ایم که فاز اول از ورودی شهر تا جاده قاسم آباد می باشد که  ۵/۵ کیلومتر است و فاز دوم ۱۰/۵ کیلومتر می باشد که در مجموع کل فاز ۱۶ کیلومتر است.
🔹وی همچنین گفت : شروع کمربندی جنوبی تاثیر بسزایی در گره گشایی از بار ترافیک و توسعه شهر ورامین است. کمیته بازگشایی کمربندی جنوبی بیشترین زحمت و تلاش را برای به ثمر رسیدن این پروژه متقبل شده اند. 
همچنین شهردار ورامین تصریح کرد : بنده با جدیت اجرای کمربندی جنوبی را دنبال کرده و تا پایان پروژه را ادامه خواهیم داد.
🔸در ادامه جلسه محمد علی میرزایی معاون شهرسازی و معماری به شرح پروژه کمربندی جنوبی پرداخت و گفت : فاز یک مهمترین اجرای پروژه بود و تمام تلاش خود را می کنیم تا این پروژه به نحو احسن و شایسته انجام شود .
🔹همچنین در این نشست محمد وصال پور عضو شورای اسلامی شهر ورامین ، با اشاره به اجرای پروژه کمربندی جنوبی گفت : کمربندی جنوبی و اجرای پروژه الغدیر از یک اهمیت برخوردارند که گره کور شهری را باز می کنند ، کاری که شهردار محترم در حال اجرا هستند کار بسیار خوب و دارای ارزش و قابل ارج نهادن است.
وی در ادامه بر حمایت اعضای شورا از اجرای طرح پروژه کمربندی جنوبی تاکید و از اقدامات شهردار ورامین تشکر کرد.
🔸همچنین در این نشست سید رضا احمدی عضو دیگر شورای اسلامی شهر ورامین گفت : از زحمات و تلاش های شهردار محترم کمال قدردانی را دارم و امیدوارم بتوانید در اجرای دیگر پروژه ها با همین موفقیت و همدلی ادامه دهید که جای شکرش باقی است ، الحمدالله تیم خوب و موفقی در حال اجرای پروژه های عمرانی هستند.
🔹همچنین زهرا هداوند میرزایی ضمن تشکر از زحمات شهردار و کمیته بازگشایی شهرداری ورامین بر اهمیت اجرای پروژه کمربندی جنوبی تاکید کرد.
🔺در پایان جعفر اردستانی رییس شورای اسلامی شهر ورامین نیز با تشکر از زحمات شهردار و اعضای کمیته بازگشایی بر ضرورت اجرای طرح کمربندی جنوبی تاکید کرد .

اطلاعات

نویسنده : سيد حسن دلاوري

منبع : شهرداری ورامین

تبلیغات

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.