فروشگاه اینترنتی کتاب ژرفام

خبر تاریخ خبر: 1398/04/25

نشر زرفام یکی از معتبرترین انتشارات های کشور می باشد . دفتر این انتشارات در تهران میدان انقلاب قرار دارد . شما می توانید با مراجعه حضوری و یا مراجعه به فروشگاه اینترنتی کتاب ژرفام ، اقدام به خرید کتاب های مورد نیاز خود کنید .....

فروشگاه اینترنتی کتاب ژرفام

 

نشر زرفام یکی از معتبرترین انتشارات های کشور می باشد . دفتر این انتشارات در تهران میدان انقلاب قرار دارد . شما می توانید با مراجعه حضوری و یا مراجعه به فروشگاه اینترنتی کتاب ژرفام ، اقدام به خرید کتاب های مورد نیاز خود کنید . 

فروش اینترنتی کتاب های دانشگاهی

همچنین شما میتوانید علاوه بر مراجعه حضوری ، بصورت اینترنتی کلیه کتاب های دانشگاهی در تمامی مقاطع و رشته ها را از فروشگاه اینترنتی ژرفام خریداری نمایید .

فروشگاه اینترنتی کتاب های کودک و نوجوان

فروشگاه اینترنتی ژرفام کامل ترین بانک فروش کتاب های رده سنی کودک و نوجوان را دارا می باشد . شما می توانید به راحتی با مراجعه به سایت نشر ژرفام کتاب مورد علاقه خود را جستجو کرده و بصورت اینترنتی خریداری نمایید .

فروش اینترنتی کتاب 

شاید به علت بعد مکان و محدودیت های زمانی شما قادر به حضور در میدان انقلاب نباشید . کافیست از طریق موبایل یا رایانه خود به سایت فروش اینترنتی کتاب ژرفام مراجعه نموده و کتاب مورد نظر خود را به صورت اینترنتی سفارش دهید و درب منزل دریافت کنید . هزینه ارسال کتاب در شهر تهران برای شهروندان عزیز رایگان می باشد . 

سری کتاب های نوستالوژی حسنی 

شر ژرفام مفتخر می باشد که به صورت انحصاری فروش مجموعه کتاب های حسنی را برای رده سنی کودک انجام می دهد  . به عنوان مثال شما میتوانید کتاب هایی مثل کتاب کرم ابریشم و فلفلی و کتاب دزده و مرغ فلفلی و ... را از فروشگاه اینترنتی کتاب ژرفام خریداری نمایید .

کرم ابریشم و فلفلی

 

 

اطلاعات

نویسنده : rasool salari

منبع : ورامین نامه

تبلیغات

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.