فروشگاه اینترنتی کتاب ژرفام

خبر تاریخ خبر: 1398/04/25

نشر زرفام یکی از معتبرترین انتشارات های کشور می باشد . دفتر این انتشارات در تهران میدان انقلاب قرار دارد . شما می توانید با مراجعه حضوری و یا مراجعه به فروشگاه اینترنتی کتاب ژرفام ، اقدام به خرید کتاب های مورد نیاز خود کنید .....

فروشگاه اینترنتی کتاب ژرفام

 

نشر زرفام یکی از معتبرترین انتشارات های کشور می باشد . دفتر این انتشارات در تهران میدان انقلاب قرار دارد . شما می توانید با مراجعه حضوری و یا مراجعه به فروشگاه اینترنتی کتاب ژرفام ، اقدام به خرید کتاب های مورد نیاز خود کنید . 

فروش اینترنتی کتاب های دانشگاهی

همچنین شما میتوانید علاوه بر مراجعه حضوری ، بصورت اینترنتی کلیه کتاب های دانشگاهی در تمامی مقاطع و رشته ها را از فروشگاه اینترنتی ژرفام خریداری نمایید .

فروشگاه اینترنتی کتاب های کودک و نوجوان

فروشگاه اینترنتی ژرفام کامل ترین بانک فروش کتاب های رده سنی کودک و نوجوان را دارا می باشد . شما می توانید به راحتی با مراجعه به سایت نشر ژرفام کتاب مورد علاقه خود را جستجو کرده و بصورت اینترنتی خریداری نمایید .

فروش اینترنتی کتاب 

شاید به علت بعد مکان و محدودیت های زمانی شما قادر به حضور در میدان انقلاب نباشید . کافیست از طریق موبایل یا رایانه خود به سایت فروش اینترنتی کتاب ژرفام مراجعه نموده و کتاب مورد نظر خود را به صورت اینترنتی سفارش دهید و درب منزل دریافت کنید . هزینه ارسال کتاب در شهر تهران برای شهروندان عزیز رایگان می باشد . 

سری کتاب های نوستالوژی حسنی 

شر ژرفام مفتخر می باشد که به صورت انحصاری فروش مجموعه کتاب های حسنی را برای رده سنی کودک انجام می دهد  . به عنوان مثال شما میتوانید کتاب هایی مثل کتاب کرم ابریشم و فلفلی و کتاب دزده و مرغ فلفلی و ... را از فروشگاه اینترنتی کتاب ژرفام خریداری نمایید .

کرم ابریشم و فلفلی

 

 

اطلاعات

نویسنده : rasool salari

منبع : ورامین نامه

تبلیغات

دوره آموزش غواصی مبتدی تا مربیگری
آموزش دوره های CMAS و SSI
آموزش ویژه بانوان با مدرسان درجه یک خانم در کشور
آموزش ویژه آقایان، آموزش غواصی ویژه کودکان بالای 8 سال
همه دوره ها با ارائه مدارک معتبر بین المللی از فدراسیون غریق نجات و غواصی می باشند. با فراگیری غواصی علاوه بر تجربه لذت بخش تماشای شگفتی های زیر دریا، میتوانید وارد یک صنعت و ورزش پولساز و مفرح شوید. منتظر حضور سبزتون هستیم.
اینستاگرام ما campdiver
سامانه صدای مشاور با توجه به گسترش خدمات مشاوره تلفنی، مشکلات خطوط 909 و سایر خطوط ارزش افزوده و همچنین سیاست های جدید وزارت ارتباطات در محدود سازی این خدمات، مجموعه پارس فرتاک، سامانه صدای مشاور با قابلیت های منحصر به فرد را به شما پیشنهاد می نماید. با فراگیری غواصی علاوه بر تجربه لذت بخش تماشای شگفتی های زیر دریا، میتوانید وارد یک صنعت و ورزش پولساز و مفرح شوید.
قابلیت های سامانه شامل سایت، اپلیکیشن و مرکز تماس
1-امکان مدیریت مشتری(مشاهده مشخصات و ...)
2- امکان ارسال پیامک برای مشتریان
3- گزارشگیری مناسب از میزان خرید شارژ
4- گزارشگیری از میزان مکالمات انجام شده در طول روز، هفته، ماه و ...
5-گزارشگیری از عملکرد کارشناسان و میزان پاسخگویی هر کدام
6- امکان نظرسنجی کارشناسان توسظ مشتریان
7- امکان دادن آفر و طرح های تشویقی به مشتریان
8- امکان مدیریت تقسیم تماس بین کارشناسان و اولویت دهی به ترتیب پاسخگویی کارشناسان
9-امکان انتقال تماس به خارج و یا حتی موبایل کارشناس
10- امکان تعریف بسته های مشاوره با نرخ های دلخواه
11- خرید شارژ از طریق اپلیکیشن و سایت توسط مشتریان
12-اعلام پیغام خرید مجدد شارژ، قبل از اتمام آن
13- امکان درج مطلب، مقاله، آموزش و ... بر روی سایت.
مزایای سامانه برای مشتریان
1- تسهیل در زمینه خریداری شارژ و پرداخت هزینه مشاوره
2- مدیریت تماس، گزارش گیری از میزان خرید شارژ، میزان مکالمه و شارژ باقیمانده
مزایای سامانه برای مراکز مشاوره این سامانه مشکلات پرداخت هزینه، مدیریت تماس و زمان مشاوره، مدیریت پاسخگویی و عملکرد کارشناسان، معرفی مرکز شما به سایر مشتریان موجود در سامانه را به نحوی مطلوب و ارزنده برای مراکز مشاوره تسهیل میکند. در صورت تمایل امکان ارایه توضیحات بیشتر بصورت تلفنی یا حضوری وجود دارد. منتظر حضور سبزتون هستیم.
اینستاگرام ما parsfartak

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.