چرمشهر ورامین

خبر تاریخ خبر: 1396/11/01

یکی از مهم ترین و تخصصی ترین شهرک صنعتی چرمشهر ورامین در رشته ی تولید چرم و سالامبور در کشور به شمار می آید درحالی که به علت کم بودن صنایع تکمیلی و خام فروشی محصولات آن ها را با مشکل مواجه کرده است .

چرمشهر ورامین در سال 1364 تآسیس شد و با تصمیم نمایندگان و مسئولان برای ایجاد نظم و هماهنگی بین کارکنان و تولید کنندگان اجرا شد.چرمشهر روستایی از توابع بخش جوادآباد ورامین به حساب می آید این روستا در دهستان بهنام عرب جنوبی قرار دارد و آدرس آن به طور دقیق در محور تهران-ورامین جاده آب باریک 35 کیلومتری شهر ورامین( کیلومتر85 تهران-جنوب ورامین)  است .

چرمشهر ورامین

چرمشهر و علت خصوصیات بارز آن : 

از نزدیک بودن فرودگاه امام از جاده های مواصلاتی که از سمت چرمشهر به فرودگاه امام وآزاد راه  قم – گرمسار این شهرک را از جایگاه بالایی در زمینه جاده های مواصلاتی مورد توجه قرار داده است.درطی چند ماه گذشته برای عملیات عمرانی آزاد راه چرمشهر به قزوین کلنگش بر زمین خورد که در طی سال های آتی شاهد این پیشرفت خواهیم بود.این شهرک از پتانسیل بسیار بالایی برخوردار است که با تجهیزات وامکانات  مدرن می تواند در زمینه ی صادرات نقش مهمی را در کشور ایفا کند.

ورامین در تولید چرم ظرفیت های خوبی دارد اما متآسفانه 18 میلیون سالامبور به کشور ایتالیاصادر می شودو پس از تبدیل شدن آن به چرم دوباره به کشور فروخته می شود.شهرک صنعتی در زمینه ی اقتصاد و اشتغال نقش مهمی دارد، در ورامین یکی از مسائل که سبب نگرانی آن ها است ، بی کاریست که با وجود شهرک های صنعتی چرمشهر و سالاریه در زمینه اشتغال و کارمی تواند  نگرانی آن ها را برطرف کند.در سال گذشته چینی ها  برای سرمایه گزاری به این شهرک آمده و با هدایت و مدیریت توانستند سه شرکت از کار افتاده را روی پا بیاورند وبه تولید چرم مشغول شوند.

تعداد کارگران اشتغال به کار در شهرک صنعتی چرمشهر به 2000نفر می رسد و تعداد واحد های تولیدی و صنعتی آن 145 واحد می باشد ، که مشغول فعالیت هستند. در زمینه ی صادرات چرم خام فعالیت هایی دراین مورد وتلاش هایی برای جذب سرمایه گزار و کمک فعالان و واحد های تولید در دست انجام است که از صادارت چرم خام جلو گیری شود.

اطلاعات

نویسنده : maryam bahari

منبع : ورامین نامه

تبلیغات

دوره آموزش غواصی مبتدی تا مربیگری
آموزش دوره های CMAS و SSI
آموزش ویژه بانوان با مدرسان درجه یک خانم در کشور
آموزش ویژه آقایان، آموزش غواصی ویژه کودکان بالای 8 سال
همه دوره ها با ارائه مدارک معتبر بین المللی از فدراسیون غریق نجات و غواصی می باشند. با فراگیری غواصی علاوه بر تجربه لذت بخش تماشای شگفتی های زیر دریا، میتوانید وارد یک صنعت و ورزش پولساز و مفرح شوید. منتظر حضور سبزتون هستیم.
اینستاگرام ما campdiver
سامانه صدای مشاور با توجه به گسترش خدمات مشاوره تلفنی، مشکلات خطوط 909 و سایر خطوط ارزش افزوده و همچنین سیاست های جدید وزارت ارتباطات در محدود سازی این خدمات، مجموعه پارس فرتاک، سامانه صدای مشاور با قابلیت های منحصر به فرد را به شما پیشنهاد می نماید. با فراگیری غواصی علاوه بر تجربه لذت بخش تماشای شگفتی های زیر دریا، میتوانید وارد یک صنعت و ورزش پولساز و مفرح شوید.
قابلیت های سامانه شامل سایت، اپلیکیشن و مرکز تماس
1-امکان مدیریت مشتری(مشاهده مشخصات و ...)
2- امکان ارسال پیامک برای مشتریان
3- گزارشگیری مناسب از میزان خرید شارژ
4- گزارشگیری از میزان مکالمات انجام شده در طول روز، هفته، ماه و ...
5-گزارشگیری از عملکرد کارشناسان و میزان پاسخگویی هر کدام
6- امکان نظرسنجی کارشناسان توسظ مشتریان
7- امکان دادن آفر و طرح های تشویقی به مشتریان
8- امکان مدیریت تقسیم تماس بین کارشناسان و اولویت دهی به ترتیب پاسخگویی کارشناسان
9-امکان انتقال تماس به خارج و یا حتی موبایل کارشناس
10- امکان تعریف بسته های مشاوره با نرخ های دلخواه
11- خرید شارژ از طریق اپلیکیشن و سایت توسط مشتریان
12-اعلام پیغام خرید مجدد شارژ، قبل از اتمام آن
13- امکان درج مطلب، مقاله، آموزش و ... بر روی سایت.
مزایای سامانه برای مشتریان
1- تسهیل در زمینه خریداری شارژ و پرداخت هزینه مشاوره
2- مدیریت تماس، گزارش گیری از میزان خرید شارژ، میزان مکالمه و شارژ باقیمانده
مزایای سامانه برای مراکز مشاوره این سامانه مشکلات پرداخت هزینه، مدیریت تماس و زمان مشاوره، مدیریت پاسخگویی و عملکرد کارشناسان، معرفی مرکز شما به سایر مشتریان موجود در سامانه را به نحوی مطلوب و ارزنده برای مراکز مشاوره تسهیل میکند. در صورت تمایل امکان ارایه توضیحات بیشتر بصورت تلفنی یا حضوری وجود دارد. منتظر حضور سبزتون هستیم.
اینستاگرام ما parsfartak

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.