شهردار قرچک خبر داد؛ اتمام فاز اول پارک«اقوام»با اعتبار ۶۰۰ میلیون تومانی در قرچک

خبر تاریخ خبر: 1398/02/20

قرچک- شهردار قرچک: شهردار قرچک از اتمام فاز اول پارک اقوام شهر قرچک با اعتباری بالغ بر ۶۰۰ میلیون تومان خبر داد.

شهردار قرچک خبر داد؛ اتمام فاز اول پارک«اقوام»با اعتبار ۶۰۰ میلیون تومانی در قرچک

به گزارش خبرنگار مهر، محسن خرمی شریف بعد از ظهر شنبه در حاشیه بازدید از پروژه‌های شهرداری قرچک در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این پارک یکی از وعده‌هایی بود که در روزهای اول کاری داده بودم که هم‌اکنون فاز اول آن آماده است و به زودی وارد فاز دوم خواهد شد.

وی افزود: احداث پارکی با این عنوان با توجه به نام‌گذاری قرچک به نام ایران کوچک ضروری به نظر رسید و در دستور کار مدیریت شهری قرار گرفت که هم‌اکنون پارک اقوام به مساحت ۱۵ هزار مترمربع در حال انجام است.

این مدیر شهری بیان داشت: هم‌اکنون در شهرستان قرچک قومیت‌های مختلفی همچون آذری‌ها، لرها، کردها، گیلانی و مازندرانی، خراسانی‌ها و … سکونت دارند و آثار صنایع‌دستی و نمادهای هر استان برای همگرایی و همدلی بیشتر در این پارک جاگذاری می‌شود.

خرمی شریف تصریح کرد: فاز اول پارک اقوام قرچک با اعتباری بالغ بر ۶۰۰ میلیون تومان اجرایی شد و امیدواریم با اجرای فاز دوم هر چه زودتر به بهره‌برداری برسد.

شهردار قرچک گفت: فاز اول این پروژه شامل اجرای کف‌پوش، جدول‌گذاری، زیرسازی، آب‌نما، استخر آب، پیست دوچرخه سواری و … است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: خدمت‌رسانی به شهروندان عزیز قرچک در اولویت کاری مجموعه شهرداری قرچک قرار دارد و هر چه در توان داشته باشیم برای رفاه حال شهروندان به کار خواهیم بست.

اطلاعات

نویسنده :

منبع : خبرگزاری مهر

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.