چراغ قرمز تقاطع بلوار امام رضا و جاده کلاته ورامین هر روز قربانی میگیرد

خبر تاریخ خبر: 1398/01/04

چراغ قرمز دهوین در مقابل بیمارستان شهید مفتح ورامین ،واقع در تقاطع بلوار امام رضا ع و جاده کلاته ورامین هر روز قربانی میگیرد

اهالی منطقه دهوین و ده شریفا تقریبا هر روز شاهد تصادفات متعدد در تقاطع بلوار امام رضا و جاده کلاته می باشند . متاسفانه طراحی غیر اصولی این تقاطع علاوه بر ایجاد مشکلات ترافیکی برای اهالی این منطقه ، روزانه عامل بروز تصادفات متعدد نیز می باشد . 

تصلدف در بلوار امام رضا بیمارستان شهید مفتح ورامین

به عنوان مثال به دلیل عدم رعایت نکات فنی ، عملا امکان خروج از کوچه های این تقاطع مثل کوچه صداقت چه در زمان چراغ سبز و چه در زمان چراغ قرمز وجود ندارد ، چرا که در هنگام چراغ سبز عملا خودروهای در حرکت اجازه خروج به خودروهای داخل کوچه را نمیدهند و خروج آنها به شدت احتمال تصادف دارد و در زمان چراغ قرمز هم خودروهای داخل معبر، ورود و خروج این کوچه ها را مسدود می نمایند .

عدم وجود سرعت گیر ، طولانی بودن تقاطع ، زمانبندی نامناسب چراغ قرمز ، غیر اصولی بودن مکان شروع و پایان تقاطع ، خط کشی های غیر واضح و ... همگی از عواملی هستند که امکان بروز تصادف در این تقاطع را به شدت افزایش می دهند .

لذا از مسئولین خواهشمندیم نسبت به بازنگری و اصلاح تقاطع بلوار امام رضا ع ورامین و جاده کلاته در مقابل بیمارستان مفتح دهوین اقدام نمایند .

اطلاعات

نویسنده : rasool salari

منبع : ورامین نامه

تبلیغات

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.