فرماندار ورامین: مسئولان موظف به پاسخگویی هستند

خبر تاریخ خبر: 1397/12/23

کاغذلو با اشاره به در پیش بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال 1398 اظهار داشت: تمامی مسئولان موظفند تا بستر لازم برای برگزاری انتخاباتی قانونمند و با حضور حداکثری مردم را فراهم کنند و این امر جز با ایجاد امید در بین مردم میسر نمی شود

به گزارش ایرنا، حسین کاغذلو روز پنجشنبه در آئین اختتامیه نهضت اطلاع رسانی مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان ورامین گفت: مردم به عنوان صاحبان اصلی انقلاب باید از خدماتی که نظام مقدس جهموری اسلامی ارائه می دهد آگاه شوند و در این مسیر خبرنگاران و اصحاب رسانه به عنوان نمایندگان افکار عمومی می توانند این ارتباط اطلاع رسانی را برقرار کنند.
وی افزود: مدیران دستگاه های اجرایی موظفند تا هر آنچه به واسطه تلاش های نظام و دولت به مردم ارائه می شود را بازگو کنند تا امید به آینده در جامعه افزایش یافته و کارآمدی نظام بیش از هر زمان دیگر ثابت شود.
وی تصریح کرد: ارتباط موثر بین مردم و مسئولان به پیشبرد کارها منجر می شود و مسئولی که خود را از پاسخگویی به خبرنگاران محروم می کند، در اصل خود را از پتانسیل حمایت های مردمی و همراهی آنان بی نصیب کرده است.
کاغذلو با اشاره به در پیش بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال 1398 اظهار داشت: تمامی مسئولان موظفند تا بستر لازم برای برگزاری انتخاباتی قانونمند و با حضور حداکثری مردم را فراهم کنند و این امر جز با ایجاد امید در بین مردم میسر نمی شود.
وی اظهار داشت: اگر مسئولان خدماتی که به مردم ارائه شده را بیان کنند و به واسطه اطلاع رسانی خبرنگاران، از مشکلات حوزه کاری خود آگاه شده و نسبت به رفع آن اقدام کنند، رضایتمندی مردم کسب می شود.
فرمانداری ورامین تصریح کرد: طرح نهضت اطلاع رسانی مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان ورامین ابتکاری است که می تواند طی ایام سال نیز اجرا شده و مسئولان با استفاده از این فرصت، با مردم ارتباط داشته باشند.
در طرح نهضت اطلاع رسانی مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان ورامین، مسئولان ادارات و نهادهای شهرستان طی یک ماه در بین خبرنگاران دشت ورامین حضور یافته و اقدامات انجام شده در حوزه کاری خود را اطلاع رسانی کردند.
ورامین با 300 هزار نفر جمعیت در 35 کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.

اطلاعات

نویسنده : Maryam yousefi

منبع : خبرگزاری ایرنا

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.