رئیس امور مساجد قرچک و ورامین مطرح کرد پیش‌بینی شرکت بیش از 2هزار نفر در اعتکاف قرچک و ورامین

خبر تاریخ خبر: 1397/12/19

رئیس امور مساجد شهرستان‌های قرچک و ورامین گفت: مراسم اعتکاف امسال با ایام عید نوروز مصادف شده است که احتمال خواهیم داد تا به دلیل مسافرت تعداد مراجع کنندگان کم شود ولی در مجموع پیش بینی می‌کنیم که بیش از 2هزار نفر در این مراسم شرکت کنند.

حجت الاسلام ایرج اداوی رئیس امور مساجد شهرستان‌های قرچک و ورامین در گفت و گو با خبرگزاری فارس در ورامین اظهار داشت: در شهرستان‌های قرچک و ورامین همانند سال‌های گذشته مراسم اعتکاف در نقاط مختلف برگزار خواهد شد که برنامه‌ریزی‌هایی نیز در این خصوص صورت گرفته است.

وی خاطر نشان کرد: مراسم معنوی اعتکاف در 31 نقطه از شهرستان‌های قرچک و ورامین برگزار خواهد شد که از این تعداد 25 محل برگزاری اعتکاف خواهران و 9 مرکز نیز محل برگزاری مراسم اعتکاف برادران می‌باشد که تعدادی از آنها نیز به صورت مشترک بوده و مراسم اعتکاف خواهران و برادران به صورت مشترک برگزار خواهد شد.

اداوی با بیان اینکه دو محل مرکز دانش آموزی نیز فعالیت خواهند کرد، افزود: مراسم اعتکاف امسال با ایام عید نوروز مصادف شده است که احتمال خواهیم داد تا به دلیل مسافرت تعداد مراجع کنندگان کم شود ولی در مجموع پیش بینی می‌کنیم که بیش از 2هزار نفر در این مراسم شرکت کنند.

رئیس امور مساجد شهرستان‌های قرچک و ورامین بیان کرد: به دلیل استقبال و اشتیاق زیاد مردم به اعمال اعتکاف و عدم حضورشان به دلیل مسافرت‌های ایام عید نوروز، احتمال برگزاری اعتکاف رمضانیه نیز وجود دارد که این مراسم طی سه روز در دهه سوم ماه مبارک رمضان برگزار خواهد شد.

اطلاعات

نویسنده : Maryam yousefi

منبع : خبرگزاری فارس

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.