رئیس عقیدتی-سیاسی ناجا: حل مشکلات اقتصادی کشور با مذاکره پیش نمی‌رود

خبر تاریخ خبر: 1397/12/19

رئیس عقیدتی-سیاسی نیروی انتظامی گفت: حل مشکلات اقتصادی کشور با مذاکره پیش نمی‌رود، باید باروحیه جهادی تلاش کنیم و از داشته‌های کشور بهره ببریم بی‌شک بر همه مشارالیه خواهیم کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از ورامین، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید علیرضا ادیانی در سومین یادواره 100 سردار شهید نیروی انتظامی شرق استان تهران اظهار داشت: مقام معظم رهبری اعلام کردند از وظایف رهبری این است که باید تلاش کنیم شعله جهاد، شهادت‌طلبی، ایثار، شهادت و ولایت مداری در کشور جمهوری اسلامی ایران به افول نرود.

وی گفت: جایگاه یادواره شهدا علاوه بر تکریم خانواده شهدا، باید به مقام و منزلت و جایگاه شهدا و اقدامی که آن‌ها  انجام دادند به مردم بازگو کنیم، چراکه آن‌ها از بزرگ‌ترین سرمایه خود گذاشتند و به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

رئیس عقیدتی سیاسی ناجا خاطرنشان کرد: هیچ‌کس به اندازه مقام معظم رهبری ظرفیت‌های جوانان، داشته‌های کشور، استفاده از جوانان تحصیل‌کرده انقلابی نمی‌داند، راه‌حل و رفع مشکلات اقتصادی کشور در داخل کشور است، علت به وجود آمدن بعضی از مشکلات اقتصادی موجود ضعف مدیریتی است.

ادیانی تأکید کرد: در هشت سال دفاع مقدس با دست‌خالی به نبرد ابرقدرت‌های جهانی رفتیم ولی یک وجب از خاک ایران را به دشمن ندادیم و در جنگ هشت‌ساله انقلاب اسلامی و فرهنگ مقاومت به جهان صادر کردیم.

وی تصریح کرد: به برکت روحیه جهادی بود که در زمان جنگ و بعد از جنگ تحمیلی اقدام به ساخت موشک و در حوزه دفاعی کشور شدیم و در حال حاضر در منطقه حرف اول در حوزه دفاعی را می‌زنیم، ولی در زمان جنگ سیم‌خاردار هم به مانمی دادند.

رئیس عقیدتی سیاسی ناجا بیان داشت: حل مشکلات اقتصادی کشور با مذاکره پیش نمی‌رود، باید باروحیه جهادی تلاش کنیم و از داشته‌های کشور بهره ببریم بی‌شک بر همه مشارالیه خواهیم کرد و این موضوع را در سخت‌ترین شرایط موجود این موضوع را نشان دادیم پس باروحیه جهادی برای رفع مشکل کشور تلاش کنیم.

ادیانی یادآور شد: هیچ پدر و مادری فرزند شهیدش را فراموش نخواهد کرد، نباید کاری کنیم شرمنده پدران و مادران شهدا باشیم، باید غمخوار پدران و مادران شهدا بوده و در مسیر شهدا قدم برداریم.

وی افزود: مواظب رفتار و برخورد خود با خانواده شهدا باشیم، حرمت خانواده‌ها شهدا را حفظ کنید، کاری نکنید که در قیامت نتوانید پاسخ خون شهدا را دهید.

رئیس عقیدتی سیاسی ناجا اظهار کرد: در جامعه اسلامی باید امربه‌معروف، آزادی اسلام، موازین اسلامی در دستور کار باشد، عدالت را در دستور کار قرار دهید، در حوزه‌های سیاسی و انتخابات کشور به افرادی رأی ندهید که طعم فقر را نچشیده باشد و نسبت به اهداف والای شهدا بی‌تفاوت باشند.

ادیانی در پایان خاطرنشان کرد: شهدا در زمان حیات با نثار جان خود و در زمان شهادت با معنویت خود به‌نظام انقلاب روح تازه می‌بخشند.

اطلاعات

نویسنده : Maryam yousefi

منبع : خبرگزاری فارس

تبلیغات

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.