رئیس عقیدتی-سیاسی ناجا: حل مشکلات اقتصادی کشور با مذاکره پیش نمی‌رود

خبر تاریخ خبر: 1397/12/19

رئیس عقیدتی-سیاسی نیروی انتظامی گفت: حل مشکلات اقتصادی کشور با مذاکره پیش نمی‌رود، باید باروحیه جهادی تلاش کنیم و از داشته‌های کشور بهره ببریم بی‌شک بر همه مشارالیه خواهیم کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از ورامین، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید علیرضا ادیانی در سومین یادواره 100 سردار شهید نیروی انتظامی شرق استان تهران اظهار داشت: مقام معظم رهبری اعلام کردند از وظایف رهبری این است که باید تلاش کنیم شعله جهاد، شهادت‌طلبی، ایثار، شهادت و ولایت مداری در کشور جمهوری اسلامی ایران به افول نرود.

وی گفت: جایگاه یادواره شهدا علاوه بر تکریم خانواده شهدا، باید به مقام و منزلت و جایگاه شهدا و اقدامی که آن‌ها  انجام دادند به مردم بازگو کنیم، چراکه آن‌ها از بزرگ‌ترین سرمایه خود گذاشتند و به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

رئیس عقیدتی سیاسی ناجا خاطرنشان کرد: هیچ‌کس به اندازه مقام معظم رهبری ظرفیت‌های جوانان، داشته‌های کشور، استفاده از جوانان تحصیل‌کرده انقلابی نمی‌داند، راه‌حل و رفع مشکلات اقتصادی کشور در داخل کشور است، علت به وجود آمدن بعضی از مشکلات اقتصادی موجود ضعف مدیریتی است.

ادیانی تأکید کرد: در هشت سال دفاع مقدس با دست‌خالی به نبرد ابرقدرت‌های جهانی رفتیم ولی یک وجب از خاک ایران را به دشمن ندادیم و در جنگ هشت‌ساله انقلاب اسلامی و فرهنگ مقاومت به جهان صادر کردیم.

وی تصریح کرد: به برکت روحیه جهادی بود که در زمان جنگ و بعد از جنگ تحمیلی اقدام به ساخت موشک و در حوزه دفاعی کشور شدیم و در حال حاضر در منطقه حرف اول در حوزه دفاعی را می‌زنیم، ولی در زمان جنگ سیم‌خاردار هم به مانمی دادند.

رئیس عقیدتی سیاسی ناجا بیان داشت: حل مشکلات اقتصادی کشور با مذاکره پیش نمی‌رود، باید باروحیه جهادی تلاش کنیم و از داشته‌های کشور بهره ببریم بی‌شک بر همه مشارالیه خواهیم کرد و این موضوع را در سخت‌ترین شرایط موجود این موضوع را نشان دادیم پس باروحیه جهادی برای رفع مشکل کشور تلاش کنیم.

ادیانی یادآور شد: هیچ پدر و مادری فرزند شهیدش را فراموش نخواهد کرد، نباید کاری کنیم شرمنده پدران و مادران شهدا باشیم، باید غمخوار پدران و مادران شهدا بوده و در مسیر شهدا قدم برداریم.

وی افزود: مواظب رفتار و برخورد خود با خانواده شهدا باشیم، حرمت خانواده‌ها شهدا را حفظ کنید، کاری نکنید که در قیامت نتوانید پاسخ خون شهدا را دهید.

رئیس عقیدتی سیاسی ناجا اظهار کرد: در جامعه اسلامی باید امربه‌معروف، آزادی اسلام، موازین اسلامی در دستور کار باشد، عدالت را در دستور کار قرار دهید، در حوزه‌های سیاسی و انتخابات کشور به افرادی رأی ندهید که طعم فقر را نچشیده باشد و نسبت به اهداف والای شهدا بی‌تفاوت باشند.

ادیانی در پایان خاطرنشان کرد: شهدا در زمان حیات با نثار جان خود و در زمان شهادت با معنویت خود به‌نظام انقلاب روح تازه می‌بخشند.

اطلاعات

نویسنده : Maryam yousefi

منبع : خبرگزاری فارس

تبلیغات

دوره آموزش غواصی مبتدی تا مربیگری
آموزش دوره های CMAS و SSI
آموزش ویژه بانوان با مدرسان درجه یک خانم در کشور
آموزش ویژه آقایان، آموزش غواصی ویژه کودکان بالای 8 سال
همه دوره ها با ارائه مدارک معتبر بین المللی از فدراسیون غریق نجات و غواصی می باشند. با فراگیری غواصی علاوه بر تجربه لذت بخش تماشای شگفتی های زیر دریا، میتوانید وارد یک صنعت و ورزش پولساز و مفرح شوید. منتظر حضور سبزتون هستیم.
اینستاگرام ما campdiver
سامانه صدای مشاور با توجه به گسترش خدمات مشاوره تلفنی، مشکلات خطوط 909 و سایر خطوط ارزش افزوده و همچنین سیاست های جدید وزارت ارتباطات در محدود سازی این خدمات، مجموعه پارس فرتاک، سامانه صدای مشاور با قابلیت های منحصر به فرد را به شما پیشنهاد می نماید. با فراگیری غواصی علاوه بر تجربه لذت بخش تماشای شگفتی های زیر دریا، میتوانید وارد یک صنعت و ورزش پولساز و مفرح شوید.
قابلیت های سامانه شامل سایت، اپلیکیشن و مرکز تماس
1-امکان مدیریت مشتری(مشاهده مشخصات و ...)
2- امکان ارسال پیامک برای مشتریان
3- گزارشگیری مناسب از میزان خرید شارژ
4- گزارشگیری از میزان مکالمات انجام شده در طول روز، هفته، ماه و ...
5-گزارشگیری از عملکرد کارشناسان و میزان پاسخگویی هر کدام
6- امکان نظرسنجی کارشناسان توسظ مشتریان
7- امکان دادن آفر و طرح های تشویقی به مشتریان
8- امکان مدیریت تقسیم تماس بین کارشناسان و اولویت دهی به ترتیب پاسخگویی کارشناسان
9-امکان انتقال تماس به خارج و یا حتی موبایل کارشناس
10- امکان تعریف بسته های مشاوره با نرخ های دلخواه
11- خرید شارژ از طریق اپلیکیشن و سایت توسط مشتریان
12-اعلام پیغام خرید مجدد شارژ، قبل از اتمام آن
13- امکان درج مطلب، مقاله، آموزش و ... بر روی سایت.
مزایای سامانه برای مشتریان
1- تسهیل در زمینه خریداری شارژ و پرداخت هزینه مشاوره
2- مدیریت تماس، گزارش گیری از میزان خرید شارژ، میزان مکالمه و شارژ باقیمانده
مزایای سامانه برای مراکز مشاوره این سامانه مشکلات پرداخت هزینه، مدیریت تماس و زمان مشاوره، مدیریت پاسخگویی و عملکرد کارشناسان، معرفی مرکز شما به سایر مشتریان موجود در سامانه را به نحوی مطلوب و ارزنده برای مراکز مشاوره تسهیل میکند. در صورت تمایل امکان ارایه توضیحات بیشتر بصورت تلفنی یا حضوری وجود دارد. منتظر حضور سبزتون هستیم.
اینستاگرام ما parsfartak

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.