سازمان امر به معروف برای نظارت بر نهادهای کشور تشکیل شود

خبر تاریخ خبر: 1397/12/17

امام جمعه موقت ورامین گفت : به نظر می‌رسد که کشور به سازمان امر به معروف و نهی از منکر با اختیارات کامل و منصوب از سوی رهبر معظم انقلاب احتیاج دارد تا بر رفتارهای قوای سه گانه نظارت کرده و با رصد تمام فعالیت‌ها، قدرت اجرایی برخورد با معضلات اقتصادی، سیاسی و فرهنگی را داشته باشند.


به گزارش ایرنا، حجت الاسلام سید محسن محمودی در خطبه های این هفته نماز جمعه ورامین با اشاره به بیانیه گام دوم رهبر معظم انقلاب در تحقق عدالت و مبارزه با فساد گفت : امروز احساس می شود جای دستگاهی بالاتر از قوای کشور که بر رفتار آنان نظارت داشته باشد خالی است از این روست که یک نماینده مجلس دقیقاً حرف‌های ضد انقلاب و آمریکا را از تریبون مجلس تکرار می‌کند.
وی افزود:امروز کشور به دستگاهی قدرتمند مافوق قوای سه گانه و مشرف بر این قوا نیاز دارد تا با اختیارات و قدرت قانونی بالا بتواند، یقه نجومی بگیرها را بگیرد، با قدرت با باندهای مافیایی قاچاق مبارزه کند و با صلابت نفوذی‌ها را شناسایی نماید.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران افزود: برای دستگاه‌های اطلاعاتی جمهوری اسلامی شناسایی یک عامل نفوذی و خائن سیاسی و اقتصادی در مقایسه با دستگیری عبدالمالک ریگی در آسمان کاری ساده است ولی دستگاهی که این امر را پیگیری کند خالی است.
امام جمعه موقت ورامین گفت : مردم برخورد با صلابت با مفسدان اقتصادی را فریاد می زنند هر چند که در ماه های اخیر اقدامات شایسته ای در برخورد با مفاسد صورت گرفته است ولی این اقدامات برای ایجاد ثبات در اقتصاد کشور کافی نیست.
وی تأکید کرد: مردم در میان سو استفاده باندهای فساد که ریشه در برخی جایگاه‌ها دارند، له شده اند و مسئولان موظفند که به داد مردم برسند.

اطلاعات

نویسنده : Maryam yousefi

منبع : خبرگزاری ایرنا

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.