شروع به کار سامانه اینترنتی بانک اطلاعات مشاغل شهرستان ورامین

خبر تاریخ خبر: 1396/08/03

بسمه تعالی سامانه اینترنتی بانک اطلاعات مشاغل شهرستان ورامین بر روی پایگاه اینترنتی ورامین نامه به نشانی www.varaminnameh.ir راه اندازی شد . این سام

بسمه تعالی سامانه اینترنتی بانک اطلاعات مشاغل شهرستان ورامین بر روی پایگاه اینترنتی ورامین نامه به نشانی www.varaminnameh.ir راه اندازی شد . این سامانه شامل اطلاعات کلیه مراکز خدماتی ، فروشگاهی ، دولتی و ..... شهرستان ورامین واقع در حد فاصل میدان بسیج تا میدان پوئینک می باشد . از ویژگی های این سامانه ارائه خدمات به صورت 24 ساعته و رایگان به عموم شهروندان گرامی می باشد . امکان جستوجو های پیشرفته بر اساس مناطق مختلف شهری ،نوع خدمات و نام مراکز از دیگر قابلیت های این سامانه میباشد .از این پس شهروندان میتوانند با مراجعه به این سامانه و با انتخاب منطقه مورد نظر و همچنین انتخاب نوع خدمات درخواستی ،اطلاعات کامل کلیه مراکز مرتبط با خدمات خواسته شده در منطقه مورد نظر خود شامل نوع خدمات نام مراکز ،آدرس تلفن و شماره همراه و ... مراکز را ببینند . به عنوان مثال اگر شهروندی از منطقه ای به منطقه دیگر نقل مکان کند با مراجعه به این سایت میتواند اطلاعات کلیه مراکز فروشگاهی ،خدماتی و دولتی منطقه مورد نظر را پیدا کرده و بدون سرگردانی در خیابان ها و کوچها در حداقل زمان اطلاعات مراکز مورد نظر خود را بدست بیاورد . همچنین به زودی خدمات ارزنده دیگری از طریق پایگاه اینترنتی ورامین نامه به عموم شهروندان گرامی ارائه می گردد که اخبار آن متعاقبا به اطلاع کاربران محترم میرسد .

اطلاعات

نویسنده : rasool salari

منبع :

تبلیغات

دوره آموزش غواصی مبتدی تا مربیگری
آموزش دوره های CMAS و SSI
آموزش ویژه بانوان با مدرسان درجه یک خانم در کشور
آموزش ویژه آقایان، آموزش غواصی ویژه کودکان بالای 8 سال
همه دوره ها با ارائه مدارک معتبر بین المللی از فدراسیون غریق نجات و غواصی می باشند. با فراگیری غواصی علاوه بر تجربه لذت بخش تماشای شگفتی های زیر دریا، میتوانید وارد یک صنعت و ورزش پولساز و مفرح شوید. منتظر حضور سبزتون هستیم.
اینستاگرام ما campdiver
سامانه صدای مشاور با توجه به گسترش خدمات مشاوره تلفنی، مشکلات خطوط 909 و سایر خطوط ارزش افزوده و همچنین سیاست های جدید وزارت ارتباطات در محدود سازی این خدمات، مجموعه پارس فرتاک، سامانه صدای مشاور با قابلیت های منحصر به فرد را به شما پیشنهاد می نماید. با فراگیری غواصی علاوه بر تجربه لذت بخش تماشای شگفتی های زیر دریا، میتوانید وارد یک صنعت و ورزش پولساز و مفرح شوید.
قابلیت های سامانه شامل سایت، اپلیکیشن و مرکز تماس
1-امکان مدیریت مشتری(مشاهده مشخصات و ...)
2- امکان ارسال پیامک برای مشتریان
3- گزارشگیری مناسب از میزان خرید شارژ
4- گزارشگیری از میزان مکالمات انجام شده در طول روز، هفته، ماه و ...
5-گزارشگیری از عملکرد کارشناسان و میزان پاسخگویی هر کدام
6- امکان نظرسنجی کارشناسان توسظ مشتریان
7- امکان دادن آفر و طرح های تشویقی به مشتریان
8- امکان مدیریت تقسیم تماس بین کارشناسان و اولویت دهی به ترتیب پاسخگویی کارشناسان
9-امکان انتقال تماس به خارج و یا حتی موبایل کارشناس
10- امکان تعریف بسته های مشاوره با نرخ های دلخواه
11- خرید شارژ از طریق اپلیکیشن و سایت توسط مشتریان
12-اعلام پیغام خرید مجدد شارژ، قبل از اتمام آن
13- امکان درج مطلب، مقاله، آموزش و ... بر روی سایت.
مزایای سامانه برای مشتریان
1- تسهیل در زمینه خریداری شارژ و پرداخت هزینه مشاوره
2- مدیریت تماس، گزارش گیری از میزان خرید شارژ، میزان مکالمه و شارژ باقیمانده
مزایای سامانه برای مراکز مشاوره این سامانه مشکلات پرداخت هزینه، مدیریت تماس و زمان مشاوره، مدیریت پاسخگویی و عملکرد کارشناسان، معرفی مرکز شما به سایر مشتریان موجود در سامانه را به نحوی مطلوب و ارزنده برای مراکز مشاوره تسهیل میکند. در صورت تمایل امکان ارایه توضیحات بیشتر بصورت تلفنی یا حضوری وجود دارد. منتظر حضور سبزتون هستیم.
اینستاگرام ما parsfartak

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.