رئیس بنیاد ورامین: زمینه حضور بانوان در صحنه های مختلف اجتماع فراهم شود

خبر تاریخ خبر: 1397/12/11

رئیس بنیاد ورامین با اشاره به نقش بانوان گفت: زمینه حضور بانوان در صحنه های مختلف اجتماع فراهم شود.


با حضور تمامی پرسنل بنیاد ورامین با هدف بررسی و پیگیری امور اداری تشکیل شد. ولایت رئیس بنیاد شهید و امور  ایثارگران شهرستان در این جلسه ضمن تبریک فرخنده میلاد باسعادت حضرت فاطمه زهرا(س) ، روزمقام مادر و هفته زن از کارکنان زن در این جلسه با اهدا هدایایی تجلیل بع عمل آورد.
وی ادامه داد: دستیابی به توسعه بدون احیای نقش بانوان در اجتماع امکان‌پذیر نخواهد بود و بانوان از لحاظ مدیریتی هیچ فرقی با مردان ندارند و می‌توانند نقش بسیار ارزنده‌ای ایفا کنند.
وی افزود: با توجه به این‌که نیمی از جمعیت جامعه متشکل از زنان است بنابراین زنان نیز به اندازه مردان حق حضور در جامعه و مشارکت و همکاری در امور مربوط به جامعه را دارند و می‌توانیم با اطمینان بگوییم که استفاده از ظرفیت بانوان می‌تواند در رسیدن به پیشرفت و توسعه در منطقه  نقش قابل توجهی دارد.
رئیس بنیاد شهید و امور  ایثارگران شهرستان ورامین گفت: اگر بخواهیم به تمامی اهداف خود در رابطه با رشد و توسعه منطقه برسیم، نادیده گرفتن نیمی از جمعیت جامعه جلوی رسیدن به اهدافمان را خواهد گرفت و در آن صورت نمی‌توانیم کاری از پیش ببریم که در این زمینه آمار به دست آمده نشان از افزایش موفقیتهای به دست آمده در فعالیتهای اجتماعی با حضور زنان است.
وی عنوان کرد: نیاز است که برنامه‌ریزی‌های لازم برای احیای نقش زنان در جامعه انجام شود تا بتوانیم از این طریق شاهد بهبود وضعیت و رسیدن به موفقیتهای بیشتری باشیم.

اطلاعات

نویسنده : Maryam yousefi

منبع : ورامین نامه

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.