نقوی حسینی در گفت‌وگو با فارس: زنگنه و وزارت نفت اراده‌ و تحرکی برای دور زدن تحریم و عبور از بحران‌‌ها ندارد

خبر تاریخ خبر: 1397/12/03

نماینده مردم ورامین در مجلس با بیان اینکه آمریکایی‌ها تمام تلاش‌های خود را علیه کشورمان به کار بسته‌اند تا بتوانند تولید نفت و دیگر حامل‌های انرژی در ایران را تعطیل کنند گفت: عزم و اراد‌ه‌ای در فروش نفت و مقابله با تحریم و دور زدن آن و بحران‌های پیش‌رو در وزارت نفت و شخص زنگنه وجود ندارد.

سیدحسین نقوی حسینی نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس درباره نامه اخیر ۷۲ نماینده مجلس درخصوص سوء مدیریت و سوءتدبیر بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت در شرایط تحریمی کشور گفت:‌ در شرایطی که فشار دشمنان علیه جمهوری اسلامی ایران با تحریم‌های ظلمانه آمریکا وجود دارد باید به دنبال راهکارهای نو و جدید بگردیم تا بتوانیم کشور را اداره کنیم.

وی افزود: در چنین شرایطی در حالی که باید وزارت نفت به سمت شرکای سنتی می‌رفت و با همسایگان مبادلات ویژه و نو برای مبادله پیدا می‌کرد ولی بر همکاری با آمریکایی‌ها، اروپایی‌ها و غربی‌ها در موضوعات نفت پافشاری کرد که آن هم شدنی نبوده و نیست. 

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: تحرک و فعالیت را در شرایط تحریمی‌ فعلی کشورمان در وزارت نفت نمی‌بینیم این در حالی است که طرح انتقال گاز به پاکستان با عنوان خط لوله صلح که طرح بسیار مهمی بوده و می‌توانست در بسیاری از امورات کمک‌حال کشورمان باشد نهایی نشده و به بهره‌برداری نرسید ضمن اینکه پاکستان همسایه مسلمان ماست و می‌توانستیم به راحتی با آنها مبادلاتی داشته باشیم اما وقتی زنگنه وزیر نفت شد این پروژه تعطیل شد.

وی خاطرنشان کرد: قبل از وزیر شدن زنگنه، شرکت‌های  غیر غربی در توسعه پالایشگاه‌ها و نفت ایران کار می‌کردند اما وقتی وی بر مسند این وزارت نفت قرار گرفت کارها تعطیل شدو سپس زنگنه پای توتال را به ایران باز کردند و غربی‌ها را برای حضور در پروژه‌های نفتی دعوت کرد این در حالی است که آنها با  کوچکترین مشکلی ایران را ترک کردند. 

نقوی حسینی گفت: عزم و اراد‌ه‌ای در فروش نفت و مقابله با تحریم و بحران‌های پیش‌رو در وزارت نفت و شخص زنگنه وجود ندارد. این در حالی است که ما در شرایطی هستیم و آمریکایی‌ها تمام تلاش‌های خود را علیه کشورمان به کار بسته‌اند تا بتوانند تولید نفت و دیگر حامل‌های انرژی در ایران را تعطیل کنند.

وی تاکید کرد: در شرایط فعلی باید فعالیت‌های گسترده‌ای در حوزه نفت و تولیدات وابسته به آن با استفاده از راه‌حل‌های نوین به منظور دور زدن تحریم‌ها صورت گیرد.

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی افزود: ۷۲ نماینده‌ای که نامه اخیر در خصوص عدم اهتمام لازم زنگنه برای دور زدن تحریم‌ها را امضا کرده‌اند معتقدند روند مدیریتی زنگنه ضدتحریمی نبوده و این وزارتخانه در این خصوص اقدامات لازم را تدبیر نکرده است.

به گزارش خبرگزاری فارس، مخاطبان گرامی با ثبت سوژه‌ای در بخش «فارس من» با عنوان «زنگنه اهتمام لازم را برای عبور ایران از تحریم‌های ظالمانه ندارد» خواستار پیگیری این موضوع شدند. 

اطلاعات

نویسنده : Maryam yousefi

منبع : خبرگزاری فارس

تبلیغات

دوره آموزش غواصی مبتدی تا مربیگری
آموزش دوره های CMAS و SSI
آموزش ویژه بانوان با مدرسان درجه یک خانم در کشور
آموزش ویژه آقایان، آموزش غواصی ویژه کودکان بالای 8 سال
همه دوره ها با ارائه مدارک معتبر بین المللی از فدراسیون غریق نجات و غواصی می باشند. با فراگیری غواصی علاوه بر تجربه لذت بخش تماشای شگفتی های زیر دریا، میتوانید وارد یک صنعت و ورزش پولساز و مفرح شوید. منتظر حضور سبزتون هستیم.
اینستاگرام ما campdiver
سامانه صدای مشاور با توجه به گسترش خدمات مشاوره تلفنی، مشکلات خطوط 909 و سایر خطوط ارزش افزوده و همچنین سیاست های جدید وزارت ارتباطات در محدود سازی این خدمات، مجموعه پارس فرتاک، سامانه صدای مشاور با قابلیت های منحصر به فرد را به شما پیشنهاد می نماید. با فراگیری غواصی علاوه بر تجربه لذت بخش تماشای شگفتی های زیر دریا، میتوانید وارد یک صنعت و ورزش پولساز و مفرح شوید.
قابلیت های سامانه شامل سایت، اپلیکیشن و مرکز تماس
1-امکان مدیریت مشتری(مشاهده مشخصات و ...)
2- امکان ارسال پیامک برای مشتریان
3- گزارشگیری مناسب از میزان خرید شارژ
4- گزارشگیری از میزان مکالمات انجام شده در طول روز، هفته، ماه و ...
5-گزارشگیری از عملکرد کارشناسان و میزان پاسخگویی هر کدام
6- امکان نظرسنجی کارشناسان توسظ مشتریان
7- امکان دادن آفر و طرح های تشویقی به مشتریان
8- امکان مدیریت تقسیم تماس بین کارشناسان و اولویت دهی به ترتیب پاسخگویی کارشناسان
9-امکان انتقال تماس به خارج و یا حتی موبایل کارشناس
10- امکان تعریف بسته های مشاوره با نرخ های دلخواه
11- خرید شارژ از طریق اپلیکیشن و سایت توسط مشتریان
12-اعلام پیغام خرید مجدد شارژ، قبل از اتمام آن
13- امکان درج مطلب، مقاله، آموزش و ... بر روی سایت.
مزایای سامانه برای مشتریان
1- تسهیل در زمینه خریداری شارژ و پرداخت هزینه مشاوره
2- مدیریت تماس، گزارش گیری از میزان خرید شارژ، میزان مکالمه و شارژ باقیمانده
مزایای سامانه برای مراکز مشاوره این سامانه مشکلات پرداخت هزینه، مدیریت تماس و زمان مشاوره، مدیریت پاسخگویی و عملکرد کارشناسان، معرفی مرکز شما به سایر مشتریان موجود در سامانه را به نحوی مطلوب و ارزنده برای مراکز مشاوره تسهیل میکند. در صورت تمایل امکان ارایه توضیحات بیشتر بصورت تلفنی یا حضوری وجود دارد. منتظر حضور سبزتون هستیم.
اینستاگرام ما parsfartak

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.