معاون وزیر آموزش و پرورش مطرح کرد لزوم استفاده از ظرفیت‌های دانش‌آموزان برای درخشش در عرصه‌های بین‌المللی

خبر تاریخ خبر: 1397/11/10

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: باید از ظرفیتهای دانش‌آموزان در مدارس استفاده کرد تا نام کشور عزیزمان را در عرصه‌های بین‌المللی بدرخشد.

به گزارش خبرگزاری فارس از تهران، آئین تجلیل از مدارس برتر در المپیادهای ورزشی، و نفرات برتر در مسابقات ورزشی در استان تهران و کشور با حضور معاون وزیر آموزش و پرورش، رئیس فدراسیون دانش آموزی، مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران و کارشناسان تربیت بدنی و نفرات برتر رشته های ورزشی در سالن اجتماعات ولایت برگزار شد.

علی الهیار ترکمن معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش اظهار داشت: باید از ظرفیتهای جوانان در مدارس استفاده کرد و نام کشور عزیزمان را در عرصه های بین المللی به درخشد.

وی گفت: با تلاش کوشش می توان مسوولان شهرستان و استان را ترغیب کنید تا از ورزش حمایت کنند و این موارد نیازمند فعالیتهای خوب شماست.

وی افزود: شهرستان‌های استان تهران امکانات خوب ورزشی دارد، باید از این امکانات خوب استفاده کرد و به سمت همگانی کردن ورزش پیش رفت.

معاون توسعه و پشتیبانی وزارت آموزش پرورش بیان داشت: مدارس پایگاههای خوبی است برای معرفی نفرات برتر وبرگزیده به تیم های ملی است.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: معاون تربیت بدنی وزارت آموزش و پرورش بسته ورزشی و حمایت از ورزش دانش آموزان را در مدارس طور کامل در اختیار مدارس و مدیران قرار دهید.

وی در پایان گفت: در تعلیم و تربیت باید آموزش و تربیت بدنی به طور یکسان پیش رود و این دو مقوله بر دیگری برتری ندارد و باید باهم پیش رود.

در ادامه این مراسم از نفرات برتر در رشته های ورزشی که در مسابقات کشوری آموزش و پرورش حائز رتبه های برتر شداند تجلیل شد.

از سه شهرستان برتر شهرستان شهریار، ورامین و رود هن با حضور معاون وزیر تجلیل شد و این شهرستان مناطق برتر در مناطق 21شهرستانهای استان تهران شداند.

اطلاعات

نویسنده : Maryam yousefi

منبع : خبرگزاری فارس

تبلیغات

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.