ستاد ساماندهی امور جوانان تشکیل جلسه داد

خبر تاریخ خبر: 1397/10/01

صبح امروز شنبه اول دیماه و با حضور فرماندار ورامین ، جلسه ستاد سازماندهی امور جوانان شهرستان ورامین تشکیل شد

جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان ورامین برگزار شد
جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان ورامین به ریاست حسین کاغذلو فرماندار و با حضور عباسعلی سعیدیان معاون سیاسی انتظامی فرماندار برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین ، حسین کاغذلو فرماندار ورامین در این جلسه گفت : موضوع جوانانی که 50 درصد از جمعیت کشور را تشکیل می دهند ، از اهمیت ویژه ای برخوردار است و پرداختن به مشکلات آنان در قالب موضوعات کلیشه ای نمی تواند اثر گذاری مناسبی داشته باشد.
وی افزود : مصوبات ستاد ساماندهی امور جوانان باید پشتوانه اجرایی داشته باشد و این مهم در سایه آگاهی بخشی صحیح از سوی مسئولان به آن ها میسر می شود.
وی تصریح کرد: فلسفه وجودی نهادها ، ادارات و تشکل ها ، ارائه ایده های کاربردی و قابل اجرا برای رفع مشکلات حوزه جوانان است ، مسئولان باید تلاش کنند تا با در نظر گرفتن اولویت ها ، با رفتار خود جوانان را جذب کنند تا با هفکری آنان ، راهکاری اساسی برای رفع مشکلات این قشر عظیم از جامعه ارائه دهند.
کاغذلو با تأکید بر لزوم استفاده صحیح از فضای مجازی برای رفع مشکلات جوانان گفت : فضای مجازی تیغ دولبه ای است که می تواند هم آسیب و هم فرصتی برای برون رفت از مشکلات به حساب آید ، باید با بستر سازی مناسب در فضای مجازی ، استعدادها و ظرفیت های موجود در منطقه را شناسایی و فعالیت های جوانان در این حوزه به ویژه در بخش اشتغال را توسعه بخشند.
وی افزود : کمبود زیرساخت های فرهنگی ، آموزشی و ورزشی یکی از چالش هایی است که می تواند جوانان را با آسیب های اجتماعی مواجه کند لذا لازم است تا با برنامه ریزی مناسب ، از فضاهای موجود ، بهترین استفاده را کرده و با استفاده از ظرفیت خیرین ، این فضاها را افزایش داد
فرماندار ورامین با اشاره به لزوم احداث خانه جوان در شهرستان ورامین گفت : خانه جوان ، مرکزی مهم در ایده پروری است که نتیجه این مهم باید به نخبه پروری ختم شود ، عملیات احداث این مرکز با حضور سرپرست وقت استانداری تهران در ورامین آغاز شده که تلاش می شود تا در پایان سال این مرکز به بهره برداری رسد.
وی گفت : تمامی دستگاه ها و نهادها باید در جهت هر چه پربارتر شدن فعالیت های خانه جوان مشارکت داشته باشند.
وی با تأکید بر لزوم توجه به حوزه اشتغال جوانان گفت : اشتغال جوانان فقط محدود به ارگان های دولتی نیست بلکه می توان با توسعه فعالیت های بنگاه های اقتصادی ، استفاده از شرکت های دانش بنیان و توان و ظرفیت بخش خصوصی در ایجاد فرصت های شغلی پایدار ، گام های اساسی برداشت.
کاغذلو توجه به آسیب های اجتماعی را اولویت مسئولان فرهنگی اعلام کرد و افزود : مسئولان وظیفه دارند تا با شناسایی آسیب های اجتماعی و اولویت بندی آن ها ، در صدد ارائه راه کارهای عملی برای برون رفت از آن ها بر آمده و جوانان را در برابر این آسیب ها مصون کرد. 
وی توسعه فعالیت سازمان های مردم نهاد را اولویت فرمانداری ورامین اعلام کرد و از تسهیل شدن شرایط تشکیل این سازمان ها خبر داد.

اطلاعات

نویسنده : سيد حسن دلاوري

منبع :

تبلیغات

دوره آموزش غواصی مبتدی تا مربیگری
آموزش دوره های CMAS و SSI
آموزش ویژه بانوان با مدرسان درجه یک خانم در کشور
آموزش ویژه آقایان، آموزش غواصی ویژه کودکان بالای 8 سال
همه دوره ها با ارائه مدارک معتبر بین المللی از فدراسیون غریق نجات و غواصی می باشند. با فراگیری غواصی علاوه بر تجربه لذت بخش تماشای شگفتی های زیر دریا، میتوانید وارد یک صنعت و ورزش پولساز و مفرح شوید. منتظر حضور سبزتون هستیم.
اینستاگرام ما campdiver
سامانه صدای مشاور با توجه به گسترش خدمات مشاوره تلفنی، مشکلات خطوط 909 و سایر خطوط ارزش افزوده و همچنین سیاست های جدید وزارت ارتباطات در محدود سازی این خدمات، مجموعه پارس فرتاک، سامانه صدای مشاور با قابلیت های منحصر به فرد را به شما پیشنهاد می نماید. با فراگیری غواصی علاوه بر تجربه لذت بخش تماشای شگفتی های زیر دریا، میتوانید وارد یک صنعت و ورزش پولساز و مفرح شوید.
قابلیت های سامانه شامل سایت، اپلیکیشن و مرکز تماس
1-امکان مدیریت مشتری(مشاهده مشخصات و ...)
2- امکان ارسال پیامک برای مشتریان
3- گزارشگیری مناسب از میزان خرید شارژ
4- گزارشگیری از میزان مکالمات انجام شده در طول روز، هفته، ماه و ...
5-گزارشگیری از عملکرد کارشناسان و میزان پاسخگویی هر کدام
6- امکان نظرسنجی کارشناسان توسظ مشتریان
7- امکان دادن آفر و طرح های تشویقی به مشتریان
8- امکان مدیریت تقسیم تماس بین کارشناسان و اولویت دهی به ترتیب پاسخگویی کارشناسان
9-امکان انتقال تماس به خارج و یا حتی موبایل کارشناس
10- امکان تعریف بسته های مشاوره با نرخ های دلخواه
11- خرید شارژ از طریق اپلیکیشن و سایت توسط مشتریان
12-اعلام پیغام خرید مجدد شارژ، قبل از اتمام آن
13- امکان درج مطلب، مقاله، آموزش و ... بر روی سایت.
مزایای سامانه برای مشتریان
1- تسهیل در زمینه خریداری شارژ و پرداخت هزینه مشاوره
2- مدیریت تماس، گزارش گیری از میزان خرید شارژ، میزان مکالمه و شارژ باقیمانده
مزایای سامانه برای مراکز مشاوره این سامانه مشکلات پرداخت هزینه، مدیریت تماس و زمان مشاوره، مدیریت پاسخگویی و عملکرد کارشناسان، معرفی مرکز شما به سایر مشتریان موجود در سامانه را به نحوی مطلوب و ارزنده برای مراکز مشاوره تسهیل میکند. در صورت تمایل امکان ارایه توضیحات بیشتر بصورت تلفنی یا حضوری وجود دارد. منتظر حضور سبزتون هستیم.
اینستاگرام ما parsfartak

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.