در صورت تامین زمین فرماندهی شرق در ورامین می‌ماند

خبر تاریخ خبر: 1396/08/03

به گزارش خبرگزاری فارس از جنوب استان تهران، سردار اسماعیل احمدی‌مقدم صبح امروز در جمع خبرنگاران از فرصت دوباره به مسئولان شهرستان ورامین جهت تهیه و

به گزارش خبرگزاری فارس از جنوب استان تهران، سردار اسماعیل احمدی‌مقدم صبح امروز در جمع خبرنگاران از فرصت دوباره به مسئولان شهرستان ورامین جهت تهیه و واگذاری زمین مورد نیاز خبر داد.
وی که مهمان ویژه ورامینی‌ها بود با اعلام ضرب‌الاجل به مسئولان ورامین برای تهیه زمین مورد نیاز برای استقرار فرماندهی شرق استان به مرکزیت ورامین گفت: به ورامینی‌ها فرصت مجدد داده خواهد شد تا هرچه زودتر برای تهیه زمین مورد نیاز استقرار فرماندهی ویژه شرق در شهرستانشان اقدام نمایند.
احمدی‌مقدم افزود: در غیر این صورت در آینده‌ای نزدیک این مرکز به شهرهای همجوار که اعلام آمادگی نموده‌اند منتقل خواهد شد.
این مسئول خاطرنشان ساخت: مسئولان شهرهای همجوار این شهرستان هم اکنون زمین و امکانات لازم را برای انتقال فراهم آورده‌اند ولی تاکنون هیچ اقدامی از سوی مسئولان شهرستان ورامین در این خصوص صورت نپذیرفته است.
فرمانده ناجا ادامه داد: این مقر شایسته و در خور شان نیروی انتظامی نیست و طی دو سال گذشته با وجود رایزنی‌های صورت گرفته هیچ کدام از مسئولان منطقه برای در اختیار قرار دادن امکانات، تلاشی را در دستور کارشان قرار نداده‌اند.
وی گفت: اولویت اول فرماندهی شرق در ورامین می‌باشد در صورتی که خواسته‌ها اجابت گردد.

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.