برگزاری مسابقات شنا در ورامین هیئت شنای ورامین به‌مناسبت هفته دقاع مقدس و هفته تربیت‌بدنی یک دوره مسابقات شنا برگزار می‌کند.

خبر تاریخ خبر: 1396/08/03

به گزارش خبرگزاری فارس از جنوب استان تهران،‌ بهمن شکری صبح امروز در جمع خبرنگاران از برگزاری مسابقات شنا در شهرستان ورامین خبر داد و گفت: به‌مناسبت هف

به گزارش خبرگزاری فارس از جنوب استان تهران،‌ بهمن شکری صبح امروز در جمع خبرنگاران از برگزاری مسابقات شنا در شهرستان ورامین خبر داد و گفت: به‌مناسبت هفته دفاع مقدس و هفته تربیت‌بدنی یک دوره مسابقات شنا در ورامین برگزار می‌شود تا تیم شنا ورامین هم شکل گیرد. رئیس هیئت شنای ورامین در ارتباط با زمان برگزاری مسابقات اظهار داشت: زمان برگزاری مسابقه آقایان روز جمعه 26 مهر ماه ساعت 14 است و زمان برگزاری مسابقه بانوان روز جمعه 26 مهر ماه ساعت 8 صبح است. وی در تشریح شرایط برگزاری گفت: رده سنی 10 تا 14 سال، 15 تا 17 ـ 18 سال به بالا صورت می‌گیرد و جهت تشویق و شناخت نونهالان بین سنین 8 تا 9 سال موادی برگزار می‌گردد. شکری در ادامه مهارت داشتن در حداقل دو رشته از مواد شنا را از دیگر شرایط حضور در این مسابقات برشمرد و گفت: به‌همراه داشتن مبلغ 10 هزار تومان و دارا بودن فتوکپی و اصل شناسنامه و گواهی سلامت پزشک و کارت بیمه ورزشی سال‌جاری برای ثبت‌نام الزامی است. رئیس هیئت شنای ورامین تاکید کرد: برای شناگران 8 تا 12 سال در هنگام مسابقه حضور یکی از والدین الزامی است و هر شناگر می‌تواند در دو ماده از مواد مسابقه شرکت کند. شکری در پایان با اشاره به مواد مسابقه تصریح کرد: مواردی که مسابقات طی آن برگزار می‌شود شامل 50 و 100 متر آزاد، 50 متر پروانه، 50 و 100 متر قورباغه، 200 متر آزاد، 50 و 100 متر کرال پشت است.

اطلاعات

نویسنده : رسول سالاری

منبع : آموزش و پرورش ورامین

تبلیغات

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.