رسیدن به جایگاه رفیع در دانشگاه آزاد از مسیر همفکری و خرد جمعی

خبر تاریخ خبر: 1397/09/22

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین-پیشوا و قرچک گفت: همفکری و هم‌افزایی مطلوب سازمانی، موجب رسیدن دانشگاه آزاد اسلامی به جایگاهی رفیع خواهد شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از ورامین، حامد زارعی روز گذشته در دیدارهای جداگانه با اعضاء هیأت علمی دانشکده‌های مختلف دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین-پیشوا و قرچک با قدردانی از تلاش‌های آنان گفت: دانشگاه‌ها امروز مرکز تربیت نیروهای کارآمد بوده و بر همین اساس انتظار جامعه از ما دانشگاهیان متفاوت بوده و باید نسبت به وظایف خود مسئولانه‌تر برخورد کنیم.

وی با تأکید بر نقش مؤثر استادان در بالا بردن روحیه نشاط علمی در دانشجویان افزود: دانشجو اگر ناامید و خموده به ‌نظر بیاید برای استاد هم هیچ انگیزه‌ای باقی نمی‌گذارد و این وظیفه ماست با تربیت و تشویق‌های لازم، جوانان را به سمت تحقیق، پژوهش و سرزندگی سوق دهیم.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین-پیشوا و قرچک بهره‌مندی از پیشنهادات اعضاء هیأت علمی را برای رشد و ارتقاء فعالیت‌های آموزشی پژوهشی ضروری دانست و اظهار کرد: استفاده از توانایی‌ها، توسعه و تبادل تجربیات امری لازم و  برگزاری این جلسه‌ها منجر به همکاری، همفکری و هم‌افزایی مطلوب سازمانی موجب رسیدن به جایگاه رفیع در دانشگاه آزاد اسلامی خواهد شد.

به گزارش آنا، در این سلسله جلسه‌ها، هر کدام از اعضای هیأت علمی نظرات، پیشنهادات و خواسته‌های خود را با رئیس و اعضاء هیأت رئیسه مطرح و در خصوص موارد مختلف دانشگاهی گفتگو کردند.

اطلاعات

نویسنده : Maryam yousefi

منبع :

تبلیغات

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.