فرماندار پیشوا: شعارهای انقلاب را باید به فرهنگ عملی تبدیل کنیم

خبر تاریخ خبر: 1397/09/21

فرماندار پیشوا گفت: باید با گفتار و رفتار خود، شعارهای انقلاب را به فرهنگ عملی تبدیل کنیم و در عمل وحدت‌آفرین باشیم.

حسین عباسی در جمع مدیران و دهیاران شهرستان پیشوا اظهار کرد: پیشوا شهرستانی جدیدالتأسیس است و از کمبودها و نیازهای فراوانی را برخوردار است و باید مدیران مسئولیت مدارانه و تکلیف محورانه در انجام وظایفی که به آن‌ها محول شده حرکت کنند.

وی افزود: مردم پیشوا به گردن نظام، انقلاب و عموم مردم ایران حق ویژه‌ای دارند و آن‌چنان‌که باید حقشان ادا نشده است و این مدیران شهرستان هستند که باید تلاش کنند و در راستای ادای دین و احقاق حق مردم شهرستان قدم بردارند و با تلاش مضاعف کم و کاستی‌ها را مرتفع و خدمات مطلوبی را ارائه دهند. 

عباسی با بیان اینکه همه مدیران مکلفند در جهت تامین امنیت و رفاه مردم تلاش کنند، ادامه داد: در حال حاضر در یک جنگ تمام‌عیار اقتصادی و رسانه‌ای قرار داریم که با تدابیر شایسته و رهبری‌های حکیمانه رهبر معظم انقلاب(مدظله‌العالی) و با تلاش سران قوا و دستگاه‌های حاکمیتی شرایط آن‌گونه که مورد انتظار و مطمع نظر دشمنان و اجانب بود تحقق‌نیافته است ولی با شرایط مطلوب نیز تا حدودی فاصله‌داریم و مردم با مشکلاتی روبرو هستند.

وی افزود: شرایط حساس کشور ایجاب می‌کند تا علاوه بر گسترش خدمات عمومی باید در بحث اتحاد ملی و وحدت عمومی نیز گام برداریم و این بر عهده ما مسئولان است تا ضمن قدم نهادن در این راستا، مردم را نیز در تحقق این مهم دخیل و بیش از گذشته همراه نماییم.

عباسی بابیان اینکه همه تریبون داران و کسانی که مسئولیت دارند باید در راستای اتحاد ملی و وحدت عمومی جامعه گام بردارند، اظهار کرد: باید با گفتار و رفتار خود، شعارهای انقلاب را به فرهنگ عملی تبدیل کنیم و در عمل وحدت‌آفرین باشیم.

وی با تأکید بر لزوم تقویت امید و اعتماد مردم نسبت به مجموعه‌های حاکمیتی و آینده کشور، همپوشانی و هم‌افزایی دستگاه‌ها را در راستای تأمین منافع عمومی کشور ضروری دانست.

اطلاعات

نویسنده : سيد حسن دلاوري

منبع : فرمانداری پیشوا

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.