چطور از امتیاز های ورامین نامه پول دربیاریم؟!!

خبر تاریخ خبر: 1397/09/08

شما با استفاده از آموزش های زیر می توانید امتیازهای خود را افزایش داده و آن ها را به پول نقد تبدیل کنید . در ادامه مطلب با ما همراه باشیدبا سلام و ضمن تشکر بابت نصب اپلیکیشن ورامین نامه

کاربرد امتیاز ها بصورت کلی در اپلیکیشن ورامین نامه 

شما با امتیاز های خود می توانید :

  1. در قرعه کشی ها شرکت کنید
  2. از فروشگاه اپلیکیشن خرید نمایید
  3. امتیازات خود را به پول نقد تبدیل کنید

روش های دریافت امتیاز


امتیاز روزانه ورود : شما با هر روز ورود به اپلیکیشن امتیاز میگیرید 

شانس روزانه : با تکان دادن گوشی در صفحه شانس شما میتوانید امتیاز ، شارژ و یا سایر هدایای موجود در این صندوق را برنده شوید . شانس روزانه فقط یکبار در روز به شما جایزه می دهد .

امتیاز شانس موجود در صفحات اخبار : در انتهای صفحه هر خبر صندوقچه ای وجود دارد که شما با کلیک بر روی آن می توانید از جوایز آن برنده شوید .شما از هر خبر فقط یکبار میتوانید امتیاز بگیرید و برای دریافت امتیاز های بعدی بایستی به خبر های دیگر مراجعه نمایید .

امتیاز شانس موجود در آگهی های دیوار : شما با باز کردن صندوق پایین هر آگهی می توانید امتیاز مربوط به آن را دریافت نمایید .

امتیاز لایک اصناف : شما با پسند کردن هر صنف در بانک مشاغل ، امتیاز آن را دریافت می کنید .

امتیاز خرید : با هر خرید از اپلیکیشن و فروشگاه ، امتیاز مربوط به آن را دریافت می نمایید .

امتیاز معرفی : و اما جذاب ترین راه دریافت امتیاز معرفی اپلیکیشن به دیگران می باشد .نام کاربری شما در قسمت امتیازها نوشته شده و کافیست به دوستان خود بگویید اپلیکیشن ورامین نامه را نصب کنند و هنگام نصب ، در قسمت کد معرف شخص ! کد کاربری شما را وارد نمایند . با هر معرفی امتیاز آن را دریافت می کنید و لیست کسانی که شما معرفی کرده اید در پایین صفحه امتیازات درج میشود . توجه داشته باشید که این امتیاز صرفا به نصب های جدید تعلق میگیرد .

امتیاز فعالیت معرفی شوندگان : جالب است بدانید شما از برخی از فعالیت های افرادی که معرفی کرده اید نیز امتیاز میگیرید .

نحوه تبدیل امتیاز ها به پول نقد : این امکان صرفا به کسانی که به جایگاه سه ستاره رسیده باشند تعلق میگیرد و برای این منظور شما بایستی برای اپلیکیشن و معرفی افراد جدید توسط خود و کسانی که معرفی میکنید زمان بگذارید تا بتوانید به درامد زایی خوبی برسید . شرح کامل رتبه بندی جایگاه ها در بخش مربوط به آن توضیح داده شده است .. همچنین مقدار ارزش ریالی امتیاز ها در حال حاضر برای هر صد زار امتیاز 7هزار تومان درنظر گرفته شده .این مبلغ موقتی بوده و با توجه به شرایط و نحوه فعالیت کاربران ممکن است بیشتر یا کمتر شود .اطلاعات

نویسنده : rasool salari

منبع : ورامین نامه

تبلیغات

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.