گلباران مزار شهدا در ورامین برگزار شد

خبر تاریخ خبر: 1396/08/03

به گزارش خبرنگار مهر، عصر امروز همزمان با هفته دفاع مقدس، آیین گلباران مزار شهدای دفاع مقدس با حضور حجت الاسلام سیدمحسن محمودی امام جمعه موقت، سردار س

به گزارش خبرنگار مهر، عصر امروز همزمان با هفته دفاع مقدس، آیین گلباران مزار شهدای دفاع مقدس با حضور حجت الاسلام سیدمحسن محمودی امام جمعه موقت، سردار سیروس فتحی فرمانده نیروی انتظامی شرق استان تهران، سرهنگ مرتضی مومنی فر فرمانده سپاه ناحیه ورامین، سید جمال جلیلی سرپرست فرمانداری، سید رضا طباطبایی بخشدار مرکزی ورامین، حجت الاسلام ساورعلیا رییس مرکز رسیدگی به امور مساجد، روحانیون و مسئولان محلی، جمعی از نیروهای نظامی و انتظامی و مردم شهیدپرور ورامین برگزار شد.
در این مراسم مسئولان، خانواده معظم شهدا، ایثارگران و مردم شهیدپرور ورامین با حضور در گلزار شهدای گمنام، گلستان شهدای سیدفتح الله و شهدای حسین رضا یاد و خاطره شهدای جنگ تحمیلی را گرامی داشتند.
در این آیین حجت الاسلام سیدمحسن محمودی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس اظهار داشت: شهدای این مرز وبوم در هشت سال جنگ تحمیلی با تمام محرومیت ها و مظلومیت ها، عزت مندانه جنگیدند و از این میهن پاسداری کردند .
امام جمعه موقت ورامین افزود: در دفاع مقدس ابهت ابرقدرتها شکسته و دفاع از محرومین و مستضعفین به نمایش گذاشته شد و انقلاب ایران به اقصی نقاط جهان صادر شد.
وی ادامه داد: امروز انقلاب اسلامی به برکت خونهای مطهر شهدا، کمر آمریکا و ایادی آن را شکسته است، به طوری که امروز برای ارتباط با با ایران لحظه شماری می کنند.
رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستانهای استان تهران اضافه کرد: اگر امروز در فلسطین و لبنان و سوریه و سایر کشورهای منطقه، شاهد مقاومت جانانه مردم هستیم به برکت دفاع مقدس است.
این مسئول گفت: نباید فراموش کرد که شهدا چه آرمانهایی را دنبال می کردند و برای چه از بهترین سرمایه خود یعنی جانشان گذشتند.
وی تأکید کرد: مردم باید با وصیت نامه شهدا پیوند عمیقی برقرار کنند و هیچگاه از سخنان این عزیزان فاصله نگیرند.
در پایان مراسم نیز با اهدای شاخه های گل، یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس شهرستان ورامین گرامی داشته شد.

اطلاعات

نویسنده : rasool salari

منبع : خبرگزاری مهر

تبلیغات

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.