نمایش تئاتر خیابانی معبر در پارک‌های شهر ورامین اجرا شد

خبر تاریخ خبر: 1396/08/03

محمدرضا تاجیک امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در جنوب استان تهران از اجرا نمایش تئاتر خیابانی «معبر» در پارک‌های شهر ورامین خبر داد و گفت: هنرهای نم

محمدرضا تاجیک امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در جنوب استان تهران از اجرا نمایش تئاتر خیابانی «معبر» در پارک‌های شهر ورامین خبر داد و گفت: هنرهای نمایشی در زمینه فرهنگ سازی دفاع مقدس و یادآوری و حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی و آشناسازی نسل‌های بعد از جنگ با این رخداد بزرگ تاریخ معاصر، از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است.
معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری ورامین تصریح کرد: در همین راستا نمایش تئاتر خیابانی «معبر» با هنرمندی جمعی از هنرمندان تئاتر ورامین در مدتی زمانی کوتاه گوشه‌هایی از دلاوری‌ها و جانفشانی‌های رزمندگان دفاع مقدس و روزهای پس از آن را با استفاده از تکنیک‌های هنر نمایشی برای شهروندان به اجرا در آورده است.
تاجیک خاطرنشان کرد: این تئاتر خیابانی به کارگردانی محمدحسین بروجردی و نویسندگی پژمان شاهوردی و بازیگری ایشان، مهدی محمدیان و علیرضا بهرامی‌پور در پارک‌های شقایق، آزادگان، زیتون و خانواده برای شهروندان اجرا و مورد استقبال گسترده همشهریان قرار گرفت.
معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری ورامین در پایان گفت: همچنین در هفته دفاع مقدس با همکاری این شهرداری و کانون بسیج هنرمندان شهرستان و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین، نمایش خیابانی «هواخوری چه زود تموم میشه ... » به نویسندگی و کارگردانی میثم تفرشی در پارک‌های 15 خرداد، خانواده و آزادگان اجرا شد.

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.